“Alternatiivne” president Donald Trump pooldab vaktsiine

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. mai 2020 kell 13:52Foto: Canva

Paljud inimesed usuvad mingil põhjusel, et Donald Trump on vaktsiinide vastane. Suurt rolli selles mängib ilmselt Qanoni võrgustik, kes Trumpi juba aastaid on propageerinud. Trump on tegelikult suur vaktsiinide pooldaja ning on lubanud kasutada ka sõjaväe abi vaktsineerimisagenda elluviimiseks.

 

USA-s võeti 1. mail menetlusse uus seaduseelnõu H.R. (house resolution) 6666 ehk TRACE act, mis lubab COVID-19 testimiseks siseneda ametnikel inimeste kodudesse. Selle akti akronüüm on TRACE (COVID-1 Testing, Reaching And Contacting Everyone) ja sellega alustatakse Ventura maakonnas Californias.

Seega, kui inimesel on näiteks palavik või nohu või köha, on ametnikel luba koheselt teha COVID-19 testi. Meeldetuletuseks, COVID-19 testid annavad väga umbmääraseid tulemusi, seega põhimõtteliselt võib COVID-19 positiivset tulemust anda kes (või mis) iganes. Näiteks Tansaanias tehti COVID-19 test kitsele, lambale ja isegi paw paw puuviljale, nad kõik andsid positiivse tulemuse…

Kui ametnikud viivad sinu või sinu pereliikmete peal läbi COVID-19 testi, mis võib suure tõenäosusega anda samuti positiivse tulemuse, nagu seda saadi paw pawlt, siis pole sugugi välistatud, et ametnike järgmine soov on testitulemuse ettekäändel viia inimene tema kodust ära eraldi karantiini? Tegemist on meile teadaoleva ajaloo suurima vandenõuga, mis varjutab kõik eelmised, sh 9/11 terrorirünnakute lavastuse, kui ka I ja II ms manipulatsiooni ning erinevalt paljude arvamusest on ka USA president Donald Trump selle agenda üheks elluviijaks.

 

Loe lisaks: Congress.cov, Countable

Originaalvideo: Tim Ozman YT

Foto: Canva

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt