Video: Dr Carrie Madej: koroonavaktsiiniga luuakse inimene 2.0 ja astutakse lähemale transhumanismile

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. aprill 2021 kell 15:48“Inimeste arendamine, nagu me teame – “Inimene 2.0” on seotud “transhumanismiga”. Kui sa pole selle terminiga tuttav, siis tegemist on inimeste tehisintellektiga ühte liitmisega, nagu filmis “Matrix”. See võib tunduda isegi lahe. Meil võivad olla mõned üleinimlikud võimed, võib-olla suudame midagi mõttejõul teha. Võib-olla on meil füüsilisi, peaaegu superinimlikke võimeid. Need on mõtted, mida näeme sci-fi-filmides,” räägib dr Carrie Madej allolevas populaarses videos, mis on nüüdseks saanud ka eestikeelsed subtiitrid.

 

Ise sellele teemale mõeldes arvan, et aega veel on. Et see toimub aastate pärast tulevikus. Ent see küsimus on aktuaalne praegu. Just selles ajahetkes.  Sain teada, et peame selle kohta otsuse tegema, sest uurisin põhjalikult Covid-19 vaktsiine. See on minu äratuskõne maailmale. Vaagisin plusse ja miinuseid ning see hirmutab mind.

Tahan, et sa teaksid sellest. Pead olema väga hästi informeeritud, sest see uus vaktsiin ei ole tavaline gripivaktsiin. See on väga erinev. See on midagi uhiuut. See on midagi inimrassi suhtes täiesti eksperimentaalset. Ja asi pole ainult teistsuguses vaktsiinis. Selle vaktsiiniga võetakse kasutusele tehnoloogiad, mis võivad muuta meie eluviisi, seda, kes me oleme ja mis me oleme, ja väga kiiresti.

Inimesed nagu Elon Musk, Ray Kurzweil jne on isehakanud transhumanistid. Nad usuvad, et peaksime end uuendama “Inimene 2.0”-le, nad on selle suured pooldajad.

Arvan, et kõige lihtsam on seda seletada, käies läbi ühe vaktsiini juhtiva tootja minevikku ja vaadata, kuidas nad vaktsiini tahavad valmistada. Arvan, et see räägib enda eest.

Näiteks Moderna on üks Covid-19 vaktsiini eestvedajatest. Peaksid teadma, et Moderna asutas Harvardi ülikooli lõpetanud Derek Rossi. See teadlane oli edukas, võttes modifitseeritud RNA,  programmeerides ümber selle tüviraku kehas ja muutes tüvirakkude funk

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt