Peavoolumeedia luiskab taas: Indias ei olegi enneolematut pandeemiat ega liigsuremust?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. aprill 2021 kell 20:33Kuna Euroopas on saabumas suvi ja kliimast tingitult vähenevad ka haigestumised, siis ei saa rahvast enam niisama lihtsalt hirmutada nagu talvel. Sellepärast on nüüd välja käidud India-mängukaart, mille eesmärgiks on kergeusklikke hirmutada – kuuldavasti on Indias levimas laustaud, haiglad on ülekoormatud ja tervishoiusüsteem on kokku kukkumise äärel – põhimõtteliselt see sama jutt, mida Arkadi Popov, Irja Lutsar ja teised kohalikud virokraadid (viroloogia+bürokraatia) pasundasid terve talve. Tegemist on propagandaajakirjandusega, sest peavoolumeedia tegeleb numbritrikkide abil hirmu õhutamisega. Absoluutarvude asemel tasuks aga vaadata suhtarvusid…

 

Meie kohalik propagandakanal Delfi väidab, et Indias huugavad krematooriumid, ülirikkad pagevad ja koroonatragöödia võtab katastroofi mõõtmed. Aga sisuliselt täpselt seda sama juttu räägiti ju mõned kuud tagasi Eesti kohta – olime keset tervisekatastroofi või vähemalt selle lävel.

Põhimõtteliselt kajastab enamik maailma peavoolukanaleid, et olukord Indias on kohutav, sest riik on praegu vastutav 40 protsendi uute kroonnakkuste eest kogu maailmas. Üheskoos valetavad nii Eesti, Saksamaa, Inglismaa, USA, Venemaa jne propagandakanalid, et Indias on viimase 24 tunni jooksul tuvastatud 350 000 uut nakkusjuhtumit, väites seega, et reaalselt levib mingisugune viirus; aga loomulikult nad ei maini, et need nakkusjuhtumid tuvastati PCR-testiga, mis ei ole ette nähtud nakkuste tuvastamiseks, sest see test ei ole võimeline eristama surnud viirust aktiivsest viirusest – sisuliselt tuvastab see test ainult inimese kehas loomulikul kujul eksisteeriva geneetilise materjali olemasolu. Sellepärast ongi tänapäeval kõik haigused, külmetused ja vahel ka terved inimesed liigitatud koroonatõbisteks, sest testimine käib loteriitestiga.

Ma teen ettepaneku nimetada Delfi, Postimees ja kõikide teiste riikide peavoolumeedia kanalid ümber koondnimetaja alla –  täiskohaga petukanalid.

Ülemaailmsed valeuudiste- ja propagandakanalid ehk petukanalid väidavad, et koroonainfektsiooniga saavutas India juba viiendat päeva järjest ülemaailmse rekordi. Ainult USA-s on pärast pandeemia algust registreeritud rohkem juhtumeid, mis sest, et tegelikult pole mitte mingit pandeemiat mitte kusagil olnud, äärmisel juhul on tegemist haiglasisese PCR-testi pandeemiaga.

Petugandakanalid teatavad, et Indias on ühe päeva jooksul 2812 koroonasurma ja kokku 195 123 surmajuhtumit. Samal ajal on haiglad hõivatud rohkem kui 200 protsendini. Patsiendid surevad teel kliinikusse, krematooriumid küsivad lahkunu lähedastelt kannatlikkust. Meeldetuletuseks Saksa petukanal RTL jäi haledalt vahele, kui nad ühe krematooriumivideo lõikasid televisiooni jaoks kokku nii, et oma vaatejatele valetada. Rahvusvahelised petukanalid, sh ka Eesti petukanalid kajastavad samasugust stiili: kui avate veebilehti, ajalehti, või vaatate televiisorit-kuulate raadiot, siis saab inimene ärevushäired.

Näiteks minu ema, kes on kursis, et koroona on pettus, saatis mulle sõnumi ja küsis: “Mis Indias toimub? Mis pagana koroonasurmad?”Mina vastasin talle: “Ära vaeva oma pead sellise jamaga!”

Kallid inimesed, palun lõpetage peavoolumeedia lugemine, kui see teid hirmutab. Mitu korda peab üks inimene astuma reha otsa, et ta seda rohkem ei teeks? Kui sa oled aru saanud, et koroona on pettus, siis miks sa loed endiselt Delfist või Postimehest seda järjekordset debiilset koroonapropaganda hirmuartiklit?

Koroonapandeemia on pettus! Mitte mingit pandeemiat ei ole ega ka pole olnud! See tähendab, et mida iganes sulle väidab petumeedia, siis see on puhas vale või äärmiselt juhul väänatud ja manipuleeritud info.

 

Tuleme nüüd tagasi India juurde – vaadakem absoluutarvude asemel suhtarve!

Venemaa endine asepeaminister ja praegune Putini-kriitik Alfred Koch (Alik Kokh) kirjutas oma Facebookis väga tabavalt:

“Teater, mida Euroopa meedia mängib India koroonateemadel, peaks justkui näitama, et maailmas on kohti, kus olukord on veel halvem kui Euroopas; ja et Euroopa ametiasutused teevad kõik õigesti ja me suudame seda vältida ainult tänu piirangutele, muidu oleks meil olukord samasugune nagu Indias.”

Jah, tõesti, ka kohalikud koroonaterroristid Irja Lutsar ja Kaja Kallas väidavad, et ainult tänu piirangutele on üldse lootust suvele vastu minna – kuidas keegi sellist jama usub, jääb igavesti müsteeriumiks. Tõenäoliselt ei usugi sellist jama mitte keegi, lihtsalt kõik inimesed ei julge välja öelda, et nad sellist debiilsust ei usu.

Kuidas on siis lood Indiaga päriselt? Praegu tekitatakse mulje tohutust katastroofist, samas ignoreeritakse täielikult suhtarve. India on rahvaarvult teine ​​riik maailmas (ca 1,4 miljardit), kus iga päev sureb 27 000 inimest.

Keskmiselt testitakse Indias positiivseks iga päev umbes 350 000 inimest. Võttes arvesse asjaolu, et Indias elab ca 1,4 miljardit inimest, siis see tähendab 250 inimest 1 miljoni elaniku kohta.

Kuid see on ligikaudu sama nakatumistase kui eelmisel nädalal Saksamaal: keskmiselt 245 inimest miljoni kohta päevas. Eestis teatati eile 163 positiivsest juhtumist – petumeedia sõnul nakatunud inimesest.

Aga sellest ei langenud keegi Eestis hüsteeriasse, keegi ei karjunud ka Saksamaal, et on katastroof. Berliinis ja Londonis toimusid isegi suured meeleavaldused koroonapettuse vastu, kus osalesid tuhanded inimesed.

Tegelikkuses on suremus sama: üleeile oli Indias 3000 koroonasurma, see on umbes 2 inimest miljoni kohta. Eelmisel nädalal suri Saksamaal koroonasse umbes 2,6 inimest miljoni inimese kohta päevas. Ja keegi ei näidanud telerist ega meedias Saksa surnute lademeid ega nutvaid leski. Meil on ju hetkel umbes sama – miljoni elaniku kohta 2-3 surnut.

Petumeedia ei too võrdluseks selliseid numbreid ega esita analüüsivaid küsimusi, vaid nad mängivad inimeste emotsioonidega. Kuna petumeedia artikleid nagunii inimesed ei loe, vaid piirdutakse pealkirjadega, siis on eriti lihtne masse hüsteeriasse ajada. Kas mäletate veel nn koroonaühishaua uudist USA-st eelmisel aastal, mis hiljem osutus kodutute ühishauaks?

Nii vähe, kui ma India kohta tean, ei kujuta ma ette, et sealne arstiabi oleks Lääne-Euroopa riikidega võrdväärne. Selles suhtes tuleks igasugust võrdsustamiskatset vaadata minu silmis skepsisega. Teisalt on ka raske ette kujutada, et India hügieenimeetmeid rakendatakse täpselt nii nagu meie läänemaailmas. Kuid positiivsete testide osakaal on sellegipoolest sarnasel tasemel. Meeldetuletuseks, positiivse koroonatesti on saanud muuseas ka kits, Coca-Cola ja mitmed puuviljad. Nii et on, mille üle mõelda.

 

“Pole midagi vastikumat kui propagandaajakirjandus, eriti selle vabatahtlikus vormis, kui ajakirjanik saab oma südame kutsel propagandistiks … ” – Alfred Koch (Alik Kokh)

Mida me sellest loost õpime? Valedel on isegi massimeedias väga lühikesed jalad!

 

Hando Tõnumaa

 

PS. Soovitame lugeda ka Indiaga seotud eestlanna Katrin Aedma blogi.

Allikad: lingid artikli sees, Wikipedia

Foto: Parij / Pexels, Pexels + Delfi ekraanikuva + CanvaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt