Webre: USA massitulistamiste taga on CIA

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. september 2013 kell 16:32Iraani uudistekanalile Press TV andis intervjuu Alfred Lambremont Webre, jurist ja aktivist, kes on mitme suure kampaania taga. Teemaks olid tulistamised, mis eelmisel nädalal taas USA-d raputasid. Avaldame intervjuu tõlke.

 

Statistika on šokeeriv. Me mõtlesime, et pärast Sandy Hooki lähevad asjad kontrolli alla, aga näib, et debatiga relvade keelustamise üle ei jõuta kuskile. Kas te nõustute?

Asi on selles, et meedia pole avalikustanud, mis nende massitulistamiste taga on. Ma olen mõtteid vahetanud rühmaga Euroopa koalitsioon salajase manipuleerimise vastu (European Coalition against Covert Harassment), mis asub Brüsselis ja annab nõu ka Euroopa Parlamendile ning fakt on, et nii mereväe peakorteris ja ka teistes viimase aja tulistamises kasutati nn Mandžuuria kandidaate ehk CIA poolt programmeeritud tulistajaid.

Need on inimesed, kes on spetsiaalselt CIA programmi valitud. Me teame neist seepärast, et programmi paljastas CIA vilepuhuja. Nad kasutavad nanotehnoloogilisi implantaate, mis “istutatakse” potentsiaalse tulistaja kehasse ning siis on inimest võimalik kaugjuhtida ning tulistama panna. Tema enda tahtest on võimalik mööda minna ning sellised eksperimente tegi dr Jose Delgado Yale’i ülikoolis juba varastel 1960-ndatel aastatel.

 

Sellisel juhul on küsimus, kuidas 3-aastase lapse või algkooliõpilaste tulistamine CIA-le kasulik on?

Jah, see on sissetöötatud programm, mis peab külvama jõhkrat vägivalda, et oleks põhjendatud relvaseaduste vastuvõtmine ning põhiseaduse teise paranduse garantiide kaotamine, mis võimaldab rahval relvastuda türanliku valitsuse vastu.

CIA tahab USA elanikkonnalt relvad ära võtta ning rakendada oma salakavalaid plaane politseiriigi loomiseks, mida suudavad takistada ainult hästirelvastatud kodanikud.

Ja see ongi see, mida USA meedia ei kajasta – tulistajad on Mandžuuria kandidaadid, keda juhitakse ajju ja teistesse kehaosadesse istutatud nanosiirikute ning ülikeerulise programmi abil, mida on ellu viidud nii Sandy Hookis, mereväe baasis kui ka Chicagos.

 

Press-TV videolugu:

 

 

Allikas: Press TV

Foto: presstv.ir

 

Toimetas Maarja Aljas

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt