Kas vaktsineerimisnõuetel ja 5G kasutuselevõtul on midagi ühist? Teadlik nõusolek…

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. oktoober 2020 kell 13:21Tervisevabadus on kogu maailmas suuremas ohus kui kunagi varem. Üks oht kujutab endast kohustuslikku vaktsineerimist, teine asjaolu, et tulevikus puutume kõikjal kokku mobiiltelefoni lainetega ja elektromagnetkiirgusega, mis üha keerukamaks ja ohtlikumaks muutub. Avaldame Saksa väljaandes Naturstoff Medizin ilmunud artikli täiskujul.

 

Kokkuvõte:

1. Kuna kogu maailmas paistab hetkel kõik ümber COVID-19 keerlevat, siis käib suure hooga ka nakkushaigustega hirmutamine. Väljatöötamisel on juba üle saja Covid-19 vaktsiini. Esimene peaks valmis olema juba sügiseks (just õigeaegselt paljuräägitud teise laine jaoks), mida meedia ja valitsus kogu maailmas kõigest hingest näib ihkavat.

2. 5G seevastu toob endaga kaasa tehnilise revolutsiooni. Mobiilsidesektori dramaatiliselt tõusnud andmete edastamise kiirus peaks interneti vahendusel miljardeid seadmeid veebis ühendama, ja seda globaalselt – meie tervise arvelt!

3. Kuid on olemas meditsiinieetika põhimõte: “teadlik nõusolek”. See näeb ette, et igaüks, kes puutub kokku terviseriskidega – olgu see siis vaktsineerimine või kokkupuude kiirgusega – peab olema enne nõusoleku andmist täielikult informeeritud kõikidest riskidest.

Väidetavalt inimeste hüvanguks

Selle projekti taga on rahvusvaheliste korporatsioonide ja riigi esindajate vaheline partnerlus, mis üha eksitavamaks muutub. Mõlemad pooled tegutsevad ilma elanikkonna nõusolekuta. Ettekäändeks tuuakse tegevuse hädavajalikkust üldise heaolu nimel.

Mõlema projektiga kaasnevad lubadused, mida ei saa lihtsalt eirata. Üldine vaktsineerimine lubab nakkushaigusteta maailma ja teoreetilist pea

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt