VIDEO! Viiruste eksisteerimise kohta puuduvad tõendid?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. oktoober 2022 kell 10:55Pilt: Canva.com

Juunis 2022 toimus Dr Andrew Kaufmani korraldatud seminar “Monkeypox Mania”, mis keskendus ahvirõugete pettuse paljastamisele. Teiste seas rääkis seal ka biostatistik Christine Massey, kes on viimased 2+ aastat üritanud leida tõendeid koroonaviiruse isoleerimise kohta. Massey on saatnud erinevatesse teadusasutustesse teabenõudeid ning oma üllatuseks avastanud, et vastutavatel isikutel üle kogu maailma puuduvad andmed mitte ainult koroonaviiruse isoleerimise kohta, vaid kõikide viiruste isoleerimise kohta. Videol on eestikeelsed subtiitrid.

 

Järgnev on Christine Massey kokkuvõte probleemi olemusest.

Alates 2020. aasta kevadest on avalikkus saanud teada viiruse isoleerimise probleemist. Paljud inimesed otsustasid seda teemat lähemalt uurida ja kontrollida, kas nende riigi tervise- ja teadusasutustel on ka tegelikult andmeid väidetava COVID-19 viiruse kohta, nimega SARS-CoV-2, mis oleks haigelt isoleeritud või puhastatud. Seda nii, et saaks viia läbi selle konkreetse järjestamise ja täielikult kontrollitud katsed.

Eesmärk oli selgitada, kas on tõendeid viiruse määratlemise kohta. Need inimesed, mina sealhulgas, hakkasid esitama teabenõudeid tervishoiuministeeriumitele, ülikoolidele ja teistele riiklikult rahastatavatele asutustele, sh neile, kes olid avalikult väitnud, et on väidetava viiruse isoleerinud.

Nõudsime neilt nende valduses või kontrolli all olevat mis tahes uuringut või aruannet, mille autoriks on veel keegi teine, mitte ainult nende endi autorid, mis päriselt kirjeldaksid viiruse isoleerimisetapi läbiviimist.

Enam kui kaks aastat hiljem on meil sõna otseses mõttes sadu teabenõuete vastuseid ja kohtudokumente, mis kõik on minu veebilehel avalikult saadaval, kokku 188 erinevast asutusest, enam kui 30 riigist. Ühelgi neist asutustest pole õnnestunud esitada või tsiteerida ainsatki tõendit nn viiruse leidmise ega isoleerimise kohta ainsaltki inimeselt kogu planeedil.

See kinnitab, koos tõenditega ja nn viirusisolatsiooni uuringutega, et COVID-19 taga ei ole karvavõrdki teadust, vaid väärarusaam ja mõttetud testid, mõttetud diagnoosid ja mõttetu statistika. Testi pole võimalik kinnitada ilma nn kullastandardita.

Sisuliselt näitavad uuringud ja kõik teabenõuete vastused, et kellelgi pole selle väidetava viiruse proovi.

Me avastasime, et täielik teadusliku tausta puudumine ei kehti ainult COVID-19 kohta.

Mõned meist hakkasid esitama teabenõudeid ka teiste nn viiruste kohta, sama asja väljaselgitamiseks, et kas on andmeid nende eraldamise kohta haigelt peremeesorganismilt. Meil on nüüd suur ja kasvav vastuste kogu.

Näiteks on meil registreeritud CDC (USA haiguste tõrje ja kontrolli keskus) suutmatus esitada ühtegi dokumenti väidetavate viiruste kohta nn immuniseerimiskavade jaoks, mis oleks eraldatud üheltki inimeselt.

Uus-Meremaa parimatel tervis

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt