BioNTechi koletise kasum: 10 miljardit head põhjust kohustuslikuks vaktsineerimiseks

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

2. aprill 2022 kell 13:21Kohustusliku vaktsineerimise pooldajate (või kõigi nende, kes arvavad, et Covidi vaktsiinide kasulikkuse või küsitavuse osas pole vaja lähemalt uurida erateadlasi ja telegramieksperte) üks väidetavalt pehme, pilkav ja enneaegne vastuväide on see, et on täiesti ebareaalne ja ebatõenäoline eeldada, et lisaks ametlikult välja pakutud motiividele, nagu näiteks tervisekaitse või tõelise pandeemia ohjeldamine, võib olla vaktsineerimiskampaania taga veel ka muid motiive. Isegi meie staararstist sotsiaalministeeriumi ametlik koroonalobist Karmen Joller on öelnud, et “vaktsiinid on väga halb äri”. Koroonasõltlased räägivad tihti umbes sellist juttu “Ütle mulle, mis põhjusel nad peaksid meile valetama… ” või “Nii et sa tõesti mõtled, et kogu maailm osaleb vandenõus?”. Need on tüüpilised vastused ja neist piisab, et nende lausujad ei peaks enam üldse tegelema kriitiliste teadlaste leidude ja vaba meedia uurimistööga, sest nii on kergem edasi magada.

 

Paljud vandenõuteooriad võidakse tegelikult lükata legendide ja absurdsuse valdkonda – kuid fundamentaalset “vandenõu”, mis on sama vana kui inimkond, ei saa eirata. Kõik need on ärimängud, mis tulenevad omamise ja kasumi tagaajamisest, mis on ajalooliselt alati mõjutanud riikide tegevust. Iga äriidee, iga ettevõtlusaktsioon on iseenesest vandenõu teiste raha vastu, sest reguleerimata püüdleb see ideaalis monopoolse positsiooni ning võimalikult püsivate ja maksimaalselt pulbitsevate tuluallikate poole. Fraasi “raha paneb rattad käima” triviaalsus on nii sama hämmastavalt tõsi kui ka lihtne. Selle nimel on alati seadusi rikutud ja inimesi mõrvatud.

Vaktsineerimise tellimise taust

Nüüd ei teenita Covidi vaktsiinidega mitte ainult suuri või tohutuid, vaid astronoomilisi kasumeid, mis ulatuvad kaugemale-kõrgemale kõigist mõõtmetest ning lömastavad tulevikus isegi naftakeemiatööstuse ja relvatööstuse kasumi kääbuseks, olenevalt sellest, kas ja mil määral õnnestub vaktsiinikartellil ja tema poliitilistel hüppajatel piisavas arvus riikides kinnitada kohustuslik vaktsineerimis

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt