Bill Gates peab 18. septembril Hollandis koroonavalede eest kohtu ette astuma

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

8. juuli 2024 kell 17:12Hollandi juristid on koroonapettuse ajal vorbitud “vaktsiinide” tekitatud kahju tõttu algatanud kohtuasja mitmete riigiametnike ja valitsusega seotud institutsioonide ning üksikisikute vastu. Hagejad süüdistavad kostjaid tahtlikus õigusvastases tegevuses, eksitades avalikkust valeväidetega COVID-19 vaktsineerimise kohta. Üks süüdistatavatest on Bill Gates.

 

Väidetavalt püüab Gates menetlust Leeuwardenis vältida väitega, et Hollandi kohtul ei ole pädevust tema üle kohut mõista.

Kuid Leeuwardeni kohus otsustas, et 18. septembril toimub avalik istung, kuhu Gates peab ka isiklikult kohale ilmuma.

Kohtuasja alustas The Recht Oprecht Foundation juba 2023. aasta suvel, varasematele istungitele ei ole kostjatele kohaleilmumise kohustust pandud.

“Kogu olulist teavet ja fakte, mis lükkavad ümber võltsitud “eelistatud reaalsuse”, tsenseeritakse ja vaikitakse peavoolu ning isegi paljude alternatiivsete meediakanalite poolt,” väidab advokaat Oprecht, lisades: “Bill Gatesi esinemine Leeuwardeni kohtu ees antud protsessil oleks pidanud olema ausa ja sõltumatu meedia jaoks suur uudis. Miski ei saa olla tõest kaugemal…”

“Need meediakanalid kajastavad peamiselt küsimusi, mis kergeusklikke inimesi lõhestavad ja tõrjuvad. Hiljutine ülemaailmne näide on praegu kuritegelike organisatsioonide õhutatud vaenutegevus elanikkonna eri rühmade vahel, mida süvendab varjupaigataotlejate kontrollimatu sisenemine. Seda “jaga ja valluta” strateegiat kasutatakse sihilikult sotsiaalsete pingete tekitamiseks ja ühiskonna destabiliseerimiseks. Oprechti sihtasutus keeldub selles kurjas jaga ja valitse mängus osalemast. Tugi on olemas kõigile, kes armastavad tõde,” märkis ta lõpetuseks.

 

Allikad: Uncut News, lingid artikli sees

Lisateavet hollandi keeles leiate siit, hagi inglise keelse AI-tõlke siit.

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt