Hando Tõnumaa: Halvim osa Kallase ja Bideni juures ei ole see, et nad valetavad…

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

30. juuni 2024 kell 13:30Ilmselt oled sa kursis, et Ameerikas toimus sel nädalal tõenäoliselt ajaloo kõige piinlikum presidendivalimiste debatt sinise ja punase meeskonna vahel. Kuigi liberaalide esindaja Biden tegi end täiesti lolliks ja konservatiivid on selle üle õnnelikud, ei suuda enamus neist aduda, et justnimelt Trump oli võimul, kui USA-s lükati koroonapettuse ajal lahti ajaloo suurim tsensuuri- ja sai seemne sundvaktsineerimiskampaania. Pärast Trumpi tuli Biden, kes jätkas täpselt samasugust poliitikat. Olukord on üpris sarnane ka Maarjamaal. Eestis aitasid koroonapettust ja tsensuuri rahvale pähe määrida konservatiivid ning pärast võimu vahetust läksid pulti liberaalid, kes jätkasid täpselt samasugust poliitikat. Pada sõimab katelt ja kummagi religiooni kummardajad (sinine vs punane/liberaalne vs konservatiivne) ei saa aru, et et nende preestrid müüvad neile ühesugust lugu.

 

Koroonaterrorist ja patoloogiline valetaja Kaja Kallas on teatanud, et läheb Euroopasse karjääri tegema ning tundub nagu pool Eestit tunneb ennast selle tõttu uhkena ja räägivad ühest suust, milline au see saab Eestile olema. Kui minna Twiterisse (X), siis seal on praktiliselt võimatu mitte näha Kaja Kallase kummardajate postitusi. Noored, vanad, poliitikud, avaliku elu tegelased ja ka välismaalased räägivad ühest suust kuivõrd oluline ja märkimisväärne see Eestile on. Mina lihtsalt vaatan ja imestan, et kuidas on võimalik pärast koroonapettust seda olendit hüüdnimega Kaka niimoodi ülistada?

Kas Kallase ülistajad on unustanud “lugege mu huultelt: maksud ei tõuse“ intsidendi?

Kas Kallase ülistajad on unustanud, et samal ajal kui Kallas taunis igasugust kaubandustegevust Venemaaga, ajas tema enda abikaasa meie idanaabritega tulusat äri?

Kas Kallase ülistajad on unustanud, et Kallase sõnul on enamus inimesi lambad?

Kas Kallase ülistajad on unustanud, et Kallase juhtimisel tekitati koroonapettuse ajal Eestile miljarditesse ulatuv kahju, mida nüüd üritatakse käibemaksu, automaksu ja muude tulevaste maksude abil kinni plaasterdada? Eesti riik on sisuliselt pankrotis.

Lisaks rahalisele kahjule on Eestis vaktsineerimiskampaania saatel surnud tuhandeid inimesi ning terve põlvkond on saanud igavesed hingehaavad.

Ja ära ei tasu unustada ka WHO pandeemialeppeid, millega harjumist sillutati Eestis koroonapettuse saaga ajal Kallase valitsuse juhtimisel. Pandeemialeppega loovutavad riigid suveräänsuse WHO-le – organisatsioonile, mis korraldas koroonapettuse ja mille eelarve katavad enam kui 80% ulatuses erarahastajad (sh vaktsiinitootjad ja Bill & Meldina Gates Foundation). Pandeemialeppe jõustumisel saab mõni teine riik survestada oma jõududega Eestit, kui meie ei korralda lukustust või massvaktsineerimist.

Siit veel eraldi äärmiselt kriitiline küsimus on, et miks ei suuda opositsioon ühiste jõududega sellist poliitikut kõrvaldada?

Minu isiklik arvamus on juba mitu aastat, et see polegi opositsiooni soov, sest tegelikult on tegemist kontrollitud opositsiooniga. Sellepärast ei soovinud ka EKRE tegeleda n-ö valimispettuse uurimisega, millega tegelesid teiste hulgas Märt Põder ja Mike Calamus.

Ja ärge tulge mulle rääkima Putinist ja Ukrainast ning sellest, kuivõrd hästi Kallas seda olukorda lahendab. Reaalsusloome seisukohast näib Kallase eesmärk olevat tuua sõda Eesti pinnale.

Kui paljud üldse teadvustavad, et see mida Kallase juhtimisel üritati kaks aastat saavutada, selle suutis Putin saavutada ühe päevaga?*

*Putin suutis koroona seljatada ühe päevaga. Nimelt toimus 26. veebruaril 2022 Vabaduse väljakul 30 000 osalejaga meeleavaldus, kuigi koroonaga oli sel päeval haiglas lausa 656 inimest. Mõni kuu varem, 23. oktoobril 2021, kui koroonaga oli haiglas 453 inimest, toimus Tallinnas Vabaduse väljakul suur meeleavaldus koroonapettuse vastu, kus osales hinnanguliselt 10 000 inimest. Tol korral püüdsid mõni kuu hiljem Ukrainat toetama utsitanud arvamusliidrid, sh koroonakriisi reklaamnäod, nagu dr Karmen Joller, nii meedias kui ka sotsiaalmeedias meeleavaldust ja meeleavaldajaid maha teha ja rahvatervisele ohtlikuks elemendiks tembeldada, ajakirjanik Kärt Anvelt kutsus siseministrit otsima koguni võimalust meeleavalduse ärakeelamiseks.

Kõik need lukustused, piirangud, vaktsiinid, maskid, reeglid, mis läksid meile maksma üle miljardi…  Ja sellest polnud mitte mingit kasu.

Kuidas on võimalik, et “pandeemia“ lõppes ühe päevaga, kui algas Ukraina sõda?

Kas Kallase kummardajad mõtlevad sellistele asjadele?

 

Need, kes pärast sellist hirmu ja valede kampaaniat ikka veel kummardavad Kallast ja seda seniilset vanameest USA-s, ilmselt isegi usuvad, et kui peaks minema tuumasõjaks, siis selle seniilse vanamehenässaka käes on kohver, kus on nupp…

Vaadates seda seniilset tüüpi ja diktaatorilikku Kaja Kallase poliitikat, siis kas keegi tõesti endiselt arvab, et nende taga ei ole võimu, mis seda kõike tegelikult dikteerib?

Halvim osa Kallase ja Bideni juures ei ole see, et nad valetavad. Asi on selles, et nende toetajad teavad seda ja neil on ükskõik.

 

Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt