Sisevaade Joe Rogani podcasti: Koroonapaanika levitaja on seotud koroonavaktsiini loomisega

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

1. aprill 2020 kell 20:34Foto: ekraanikuva

“The Joe Rogan Experience“ on üks enim kuulatavaid podcaste maailmas, eriti populaarne on see aga alla 40-aastaste meeste seas. Podcasti juhib Joe Rogan, kes on USA näitleja, spordikommentaator ja võitluskunstide ekspert. Oma macholiku oleku ja pohhuistliku suhtumisega võib Rogan esmapilgul mõjuda alternatiivinfo edastajana, kuid need, kes on mehel kauem silma peal hoidnud, teavad juba ammu, et Joe Rogani puhul on tegemist kõige ehedama süsteemi mehega, kelle funktsiooniks on levitada peavoolu propagandat coolilt.

 

10. märtsil 2020 ehk üks päev enne koroonaviiruse ülemaailmseks epideemiaks kuulutamist, oli Joe Roganil külas nakkushaiguste ekspert ja epidemoloog Michael Osterholm, kes ajas hirmu nahka nii saate vaatajatel kui ilmselt ka Joe Roganil endal, öeldes, et väga paljud inimesed surevad juhul, kui valitsus vahele ei astu.

Järgmisel päeval, 3/11 kuulutas WHO (Maailma Terviseorganisatsioon) koroonaviiruse ülemaailmseks epideemiaks, järjest tühistati ära NBA, F1 ja teised spordivõistlused ning riigid hakkasid piire sulgema.

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt