Telegrami Podcast #49: juriidiliste meetmetega koroonapiirangute vastu (külas Priit Vimberg / Tsiviilallianss)

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

10. juuni 2021 kell 12:32Vahetult enne podcasti Irja Lutsariga sai salvestatud veel üks saade, kus meil käis külas energiast pakatav Priit Vimberg – ettevõtja ja Eesti Tsiviilallianssi eestvedaja. Viimase näol on tegu mittetulundusühinguga, mis rahvaalgatuslikus korras on seadnud oma eesmärgiks seista koroonast tingitud kriisis kõigi Eesti elanike põhiõiguste eest, tugevdada demokraatiat ning toetada põhiseadusega kooskõlas olevat, läbipaistvat, õiglast, ausat ja proportsionaalset riigivalitsemist.

 

MTÜ Eesti Tsiviilallianssi toetusel on kohtuveskites jahvatamisel juba mitu koroonameetmetega seotud kaasust ja ettevalmistamisel on neid veelgi. Siiski ei ole ühingu peamiseks eesmärgiks kohtuskäimine vaid hoopis terve ja avatud demokraatia toetamine ja kaine mõistuse säilimisesse panustamine, olles suureks eeskujuks ka kodanikujulguse (ja -allumatuse?) näitamisel.

Vaatajatel/kuulajatel on taas võimalik võita auhind – kõigi vahel, kes saadavad oma kommentaari saate kohta aadressile podcast@telegram.ee, loosime välja 10 värsket Telegrami ajakirja ja 10 Telegrami tooršokolaadi.

Esimene osa saatest vabalt vaadatav/kuulatav kõigile:

Kõik meie podcastid on saadaval platvormidel SoundcloudSpotifyPodbeaniTunes.

Täispikk saade kuulatav/vaadatav ainult Minu Telegrami tellijatele SIIN ALL.

Kõikide varasemate podcastide lingid leiad Telegrami lehelt. MTÜ Eesti Tsiviilallianssi tegevusel saad silma peal hoida nende kodulehel ja

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt