Lavastatud ISIS-e rünnakud Moskvas: milles on probleem?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. märts 2024 kell 18:50Foto: ekraanikuva / mileswmathis.com

Viimaste päevade suurim uudis on olnud võltstulistamised Moskvas. Infowarsis tehti isegi küsitlus külgribal, kus küsitakse lugejatelt, kes nende arvates seda tegi: ISIS, Ukraina, CIA, venelased. Nagu tavaliselt, jätavad nad õige vastuse välja: Hollywood, kirjutab Miles Mathis.

 

Teatatud on 133 surmast. Kui see arv tõuseb, peavad nad selle tõstma 188-ni. Sotsiaalmeedia juba kustutab esmaseid videoid, mis Moskva tulistamise osas avaldati, kuna need on niivõrd halvasti tehtud. Videotest on näha võltsitud väikseid valgeid sädemeid, mis lendavad kõikjal, ilmselt lisatud CGI-ga.

Rünnaku eest on vastutuse võtnud ISIS ja USA Riigidepartemang ja CIA on seda ka kinnitanud, öeldes, et nad teadsid, et seda rünnakut plaanitakse juba nädalaid tagasi. Milles on aga probleem?

Probleem on selles, et ISIS-t pole olemas, kui jätta välja järjekordne rahvusvahelise salaluure poolt kokku pandud vodevill.

Pealegi, hoolimata asjaolust, et me peaksime uskuma, et Venemaa on meie vaenlane, on meil kokkulepped jagada luureandmeid sellistel juhtudel. Igal juhul tõelise terrorismi puhul – milles ma pole kindel, et me midagi sellist üldse kunagi näinud oleksime – me peaksime

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt