Tsensuur, lockdown, inimõiguste piiramine jne. Kas süsteem on paanikas?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

26. oktoober 2020 kell 13:04Möödunud nädalavahetusel toimusid mitmel pool maailma taaskord koroonavastased meeleavaldused, sh Berliinis, Napolis, Brüsselis, Varssavis.

 

Juba ammu on siililegi selge, et koroona fenomeni puhul on tegemist ajaloo suurima poliitilise pettusega ning mitte mingit hädaolukorda pole. Pole massiliselt haigeid, pole sümptomeid, pole laibahunnikuid – on ainult valitsuste propaganda ja PCR-testide pandeemia ehk “positiivsed juhtumid”. Kui testimine lõpetataks ära, kaoks ära ka “pandeemia”.

Lisaks tuleb arvestada sellega, et testid ei ole 100% täpsed. Ka Kuressaare haigla ravijuht Edward Laane on öelnud: “… me teame 1% jah, testidest, et testi oma tundlikkus, kus see veapiir ongi võib-olla 1-2%. Mis tähendab seda, et see 1% on veapiir. Ja siis tekib puht teoreetiline küsimus: kas need on päris haiged või on see veapiiris valepositiivne?“.

Veelkord äärmiselt lihtsustatud keeles koroona PCR-testidest:

Inimeselt võetakse mingi sülje või kude näidis ehk molekulide fragment, aga kuna seda pole võimalik näha, siis peab seda protsessi võimendama, mis tähendab, et on suur tõenäosus saada valepositiivne tulemus. Isegi PCR-testi tehnoloogia leiutaja Kary Mullis on öelnud, et seda testi ei tohiks kasutada nakkuse diagnoosiks.

Meie kohalik Terviseamet saatis möödunud nädalal kõikidele riigi kodanikele spämm-meili, kus kutsub muuhulgas üles maski kandma (“Kanna maski! Mask peab katma nii nina kui ka suu. Hoolitse, et ka sinu teistel pereliikmetel on mask alati kaasas.”). Huvitav, kas nad ei ole kursis sellega, et esiteks ei ole maskide kandmine mõttekas ja teiseks, et see võib olla isegi kahjulik?

Kui viirused või bakterid oleksid niivõrd surmavad, siis kuidas on võimalik, et inimkond üldse nii kaugele on jõudnud? Eriti kui võtta arvesse seda, et lääne meditsiin ja vaktsiinid on suhteliselt hiljutine nähtus. Oluline on mõista, et me oleme palju võimsamad, kui see, mida meile räägivad valitsus ja arstid. Meie tervis ja heaolu on täielikult meie endi teha.Kui riigiametnikest süsteemi esindajad kutsuvad üles sõnavabaduse ja inimõiguste piiramisele, riikide-ja äride sulgemisele jne, siis tundub, et seda tehes “tulistavad nad ise endale jalga”, sest igale reaktsioonile on olemas vastureaktsioon. See tähendab, et mida rohkem nad oma propagandaga peale lendavad, seda rohkem inimesi saavad aru, et asi on mäda.

Mine võta lahti mõni Delfi või Postimehe koroona artikkel ja loe kommentaare: nende portaalide enda lugejad nimetavad seda kõike propagandaks ja valeinfoks.

Üks olulisemaid tegelasi, keda selles koroona virr-varris jälgida, on kahtlemata Saksamaa tipp-advokaat dr Reiner Fuellmich, kelle juhtimisel on koostamisel kollektiivne ühishagi koroonapettus skandaali sepitsevate tegelaste vastu. Oma hiljutises videos ütles ta, et pole mitte mingit kahtlust, et nad saavad kohtus võidu ja kogu koroonapettus saab paljastatud, sest faktid räägivad iseenda eest.

Vastaspool on mures, nad ei ole monoliitne sein, kellega me silmitsi seisame.

Tundub, et neil toimuvad sisemised võimuvõitlused, sest neil on huvide konflikt. Nad tunnetavad, et üha rohkem inimesi on hakanud koroonas kahtlema ja küsimusi esitama ning üha rohkem inimesi hakkavad kohtusse minema.

Poliitikute vastu kohtusse minna võib ka aga mina soovitan minna nende esindusisikute vastu, kes teevad korporatsioonide räpast tööd, sh kindlasti prof Drosten, prof Wieler RKI (Saksamaa CDC vaste) ja kindalsti WHO. Kui nende vastu minnakse, siis seda näevad ka poliitikud, kes neid tegelasi usaldasid.

Ka WHO-s on sisene kriis, sest kuidas muidu selgitada nende 180kraadilist kannapööret? Alles hiljuti nad olid üksmeelel, et koroona on väga ohtlik ja ainus väljapääs on vaktsiin aga järsku nad arvavad, et suremused on samaväärsed igaaastase gripihooajaga. Selgelt on näha, et Saksamaal on poliitikute seas paanika, sest WHO muudab oma suunda.

Hämmastaval kombel tunnistas farmaatsiahiiglase Pfizeri endine teadusnõunik hiljutises intervjuus, et “pole teadust, mis viitaks teisele lainele.” Suure Farma siseinfo valdaja kinnitab, et “uute juhtumite” põhjal “teise laine” valmistamiseks kasutatakse ebausaldusväärsete COVID-testide valepositiivseid tulemusi. 16 aastat Pfizeris teadlasena töötanud Dr Mike Yeadon ütleb, et pooled või isegi peaaegu kõik COVID-i testid on valepositiivsed

Ma ise spekuleerin, et Hiina, kes on saanud oma majanduse taas käima, tunnetab nüüd, et kuna nemad sõltuvad maailmamajandusest, siis on jama, kui neil pole kellegile oma kraami enam müüa,” räägib Fuellmich.

 

Hando Tõnumaa

 

Foto: Max Siedentopf / dezeen.comKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt