Merle Martinson: koroona nime all on käimas kolmas maailmasõda

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

24. oktoober 2020 kell 13:46“Inimesed sageli imestavad, kui ma praegust olukorda sõjana kirjeldan. Minusuguse leebe loomuga isiku suust on seda ilmselt kummaline kuulda. Aga ma võin küll olla leebe loomuga, aga mitte naiivne. Muidugi on meid automaatselt suunatud teisitimõtlejaid mustama, sest isemõtlemine ei ole kunagi võimule meeldinud. Populaarne sõna on vandenõuteoreetik. Mina olen tänaseks leidnud sellele sõnale oma definitsiooni: praegusel ajal, mil kogu ühiskonda suunatakse vaatama vaid üht pusletükki, on grupp inimesi, kes hakkavad kohe otsima kõiki tükke ja nägema, kuidas need omavahel kokku hakkavad mängima. Need on inimesed, kes ei lase naljalt end propagandast manipuleerida – uurivad ise, mõtlevad ise. Kuna “vandenõuteoreetikute” hoiatused on läbi ajaloo paljuski täppi läinud, tasub vast ikkagi hakata enda mõtteid avardama, sest maailmas on saanud halbu asju juhtuda selle tõttu, et keegi pole õigeaegselt reageerinud ja neid ära hoidnud, kuigi teada-tuntud tõde ütleb, et ennetada on kergem kui hiljem tagajärgi ümber pöörata,” kirjutab Telegramile loodusravi terapeut ja kahe lapse ema Merle Martinson.

 

Valitsused on võimu ihaldanud läbi ajaloo

Väga paljud inimesed ühiskonnas on aru saanud, et Covid-19 ei ole eriti raske haigus. Ka Irja Lutsar on selle korduvalt välja öelnud, aga ametnikuna on ta käed ilmselt rohkem seotud, kui me arvata oskame. Milleks siis kogu see tsirkus, kui Covid-19 ei ole isegi eriti ohtlike haiguste nimekirjas?

Miks meid siiani hämmastab, et erinevad valitsused tahavad võimu võtta ja inimesi allutada, kui seda on tehtud läbi ajaloo kogu aeg. Kuidas siis tänane olukord nii uskumatuna tundub? NSVL puhul saame me sellest aru, aga maailma suurorganisatsioonidelt ootame midagi muud… Süsteem on ju siiski sarnane, kuigi võtted võib-olla pole nii robustsed kui NSVL ajal.

Kõigepealt peaks küsima, kas Eesti on vaba enda otsustes. Vastus on ei. Kuuludes Euroopa Liitu, peame me siiski alluma sealt tulevatele suunitlustele. Meie valitsus oli algul veendunud, et koroona puhul on tegemist kerge gripilaadse haigusega, kuniks WHO hakkas jagama toetusi. Ilmselgelt käivad sellise rahaga kaasas ka tingimused: karantiini kehtestamine, maskid, isolatsioonid, testimised jne. Ilmselt oli rahasumma piisav, et päevapealt oma juttu muuta.

 

Käimas on infosõda – hirmutamise ja manipuleerimisega

Mis on üldse sõda? Sõda on riikide, rahvaste või muude rühmituste vaheline organiseeritud (relvastatud) konflikt, surumaks ühe osapoole tahet, huvisid või ideoloogiat jõuga (vägivaldselt) peale vastaspoolele.

Mis praeguse sõjaolukorra teeb inimestele arusaamatuks, on see, et püsse ning pomme ei nähta – Itaalias ja Austraalias on küll juba sõjavägi tänavatel (olnud). Inimesed istuvad vangis oma kodudes, kannavad rangelt maske, aga haigestunute hulk ei vähene… huvitav. Kui selle viiruse aitab ära hoida mask, siis peaks pärast 14 päeva olema riik haigusvaba. Nii pikalt isolatsioonis ja maskiga olles kui seal riikides, peaks olema kõik viirused juba välja surnud, sest üldjuhul ei ole viiruste peiteperiood rohkem kui 28 päeva. Pole just eriti loogiline otsus kanda maske pikemalt, eriti kui need on ka potentsiaalselt tervist kahjustavad.

Praegu käib meil peen infosõda. Ajakirjanduse kaudu pommitatakse iga päev hirmuga, manipuleerides infot. Väga jõudsalt on organiseeritud see, et teadustööd ega muu vaatenurk ei jõuaks paljude inimesteni. Isegi terviseamet kustutab kohe enda lehelt igasuguse info, ka lingid ametlikele teadustöödele, kui see läheb vastuollu hetke poliitiliste otsustega ja peavoolu meedias etenduva stsenaariumiga. Sealhulgas varjatakse võimalikke raviviise Covid-19 puhul. Kui kedagi tegelikult huvitaks meie tervis, siis sellist asja ju ei tehtaks!

Delfi faktikontrollid on levinud üle terve Facebooki, et kustutada igasugust vastupanu osutavat infot. Enamik sellest on teadusele toetuv, aga vaatamata sellele pannakse sinna peale libauudise tempel. Inimeste kontosid, kes neid artikleid on jaganud, on hakatud Facebookist kustutama. Vaikselt korrigeeritakse ka isiklikke postkaste ehk sõnavabadus on täiesti kadunud. Miks? Sest kui inimesel on hirm aetud nii suureks, et ta enam loogiliselt mõelda ei suuda, siis vähe sellest, et ta loobub ise oma inimõigustest, laseb end testida, isoleerida, vaktsineerida, maski kandma panna, öelda, millal ja kus ta viibida võib, siis temast on tehtud ka ideaalne sõjavägi, kes sunnib ümberolevatele sama asja peale. See ongi ju sõja eesmärk. Massides on jõud ning seni, kuni Delfi ja valitsuse pimeuskseid on palju, saab ka ühiskonda manipuleerida. See täiesti geniaalne plaan viiakse meie endi käte läbi täide. Püsse ja pomme polegi vaja kasutada. Inimesed ise tõmbavad endale rõõmsalt silmuse kaela, korrutades propagandamasina sõnumit: see on minu enda huvides.

Meil üritatakse kogu aeg suunata pilku vaid koroonanumbritele. Millest need üldse koosnevad, kas olete tähele pannud? Üle 80% positiivsetest tulemustest on ilma sümptomiteta. Ükskõik mis muu haiguse me praegu testimiseks võtaksime, toimuks täpselt sama asi. Meid ümbritsevad tuhanded viirused iga päev ja samas me ei haigestu. See on põhibioloogia. On kahjuks välja tulnud juba üsna palju valepositiivseid teste. Kui palju neid reaalselt on, seda ei kujuta ettegi, sest keegi ju tavaolukorras ei tule selle pealegi, et kordusteste nõuda.

 

Kroonilistest haigustest ei räägita

20% inimestel esinevad sümptomid, nendest enamikul kerged gripilaadsed haigusnähud, mis taanduvad paari päevaga. Eriti kui osatakse loodusravi. Ükski haigus pole meeldiv, aga kerge haiguse pärast maailma lukku keerata pole ka mõistlik. Väike protsent vajab haiglaravi. Ja kahjuks mõned inimesed surevad – nende ühine nimetaja on kaasnevad rasked kroonilised haigused. Statistikasse on praegu läinud kõik, ka need, kellel lihtsalt Covidi test osutus pärast surma positiivseks, aga kellel tegelikult haigust ei esinenud. Alati, igal gripihooajal on sama lugu. Äkki oleks aeg hakata tähelepanu pöörama sellele, et kroonilised haigused ei ole normaalne kehaseisund. Praegusel ajal köhida ei tohi keegi, aga diabeet, vererõhuprobleemid ja muud elustiili haigused on okei. Vankriratas on pisut tagurpidi tööle pandud või mis?

Sellise kvaliteedi juures võib minu poolest moodsa aja meditsiin uksed kinni panna. Miks me lepime nii kehvade tulemustega? Ühegi teise äri puhul me seda firmat enam ei külastaks. Lihtsat gripilaadset haigust nagu ravida ei osataks, lastakse ühiskonnal terrorit kannatada ja produtseeritakse ainult kroonilisi haigusi juurde. Minu jaoks on kõige kurvem see, et ametlike teadustööde tulemusel on erinevad lihtsad ravivahendid kõik olemas Covidi jaoks, aga neid ei lubata kasutada. Tõhusus samas on peaaegu 100% ka raskete juhtumite puhul (link 1, link 2). Miks me peaks sellist süsteemi usaldama, mis meile parimat ravi keeldub pakkumast lihtsalt selle tõttu, et see ei koosne keemiast?

Mul on meie arstidest siiralt kahju, kes on lasknud end muuta ravimite ja vaktsiinide müügiesindajateks ja kes süsteemi propaganda kaudu on minetanud oskuse ise teadustöid lugeda ja otsuseid teha. Meditsiin on läbinisti korrumpeerunud. Aeg on sellele selgelt otsa vaadata. Nii imeline süsteem, nii imeliste inimestega on muudetud ärimeeste käepikenduseks. Vanasti võis arst ikkagi inimest aidata sellega, mis talle sobilik tundus. Nüüd on olemas raviprotokollid, millest kõrvale kalduda ei tohi ning mis sisaldavad ainult keemiliselt kokku pandud ravimeid. Teaduslikult tõestatud, aga loodusliku päritoluga asju kasutada ei tohi. Kui see pole ebaeetiline ärisüsteem, siis mis veel on?

 

Kes on hetkel sõja ohvrid?

Kõigepealt vanurid, kes juba veebruarist saadik istuvad „vangis“. Teaduslikult on tõestatud, et lähedastega kokkupuuted hoiavad vanurite elukvaliteedi kõrgemana. Selle vanglas olekuga me kaitseme pealtnäha neid enneaegsest akuutse haigusega seonduda võivast surmast, aga kas me laseme neil surra piinarikkalt, üksi, enneaegselt depressiooni?

Seejärel inimesed, kellel on kroonilised haigused ja kes on end sõltuvaks teinud moodsa aja meditsiinist ehk on tublid kodanikud. Juba enne olid ravijärjekorrad pikad, karantiini aeg pikendas neid veelgi ning uued piirangud juba paistavad. Inimesed, kelle elu ehk olekski pikenenud moodsa aja meditsiini vahenditega, on nüüd väga suures ohus, kui nad ei hakka kiirelt loodusraviga enda elukvaliteeti parandama. Paljud surid vähki, sest peatati igasugune ravi – need numbrid on tõusu teel ega jää kokkuvõttes mõnekümne juurde, vaid kannatajaid on mitukümmend tuhat.

Kolmandaks väikelapsed, keda arstid keelduvad teiste akuutsete haiguste suhtes jälgimast Covidi hirmus. Kahjuks on sealt juba ka surmajuhtumeid, aga nendest ei räägi keegi.

Neljandaks, enesetapud, mis on tõusuteel, sest majanduslikud raskused murravad inimesi – nagu näete, pomme ei olegi vaja, saab teisiti inimese hävitada. Kaotatud töökohad, elukvaliteet, elukohad.

Karantiini ajal on kasvanud ka sünnitajate komplikatsioonid ja beebide surmad karantiiniaja reeglite tõttu. Isegi ERRist võib selle kohta lugeda.

Ja muidugi kõik need hirmu tõttu ärevuses olevad inimesed. Paljud tõsiselt kardavad ja lasevad iga päev seda hirmu läbi uudistele lisaks. Seetõttu on tõusnud infarktide ja insultide arv.

 

Lihtsad ravivahendid, mida kasutada

Kui keegi hooliks meie tervisest, siis oleks arstid ammu läbi lugenud teadustööd, kus selgelt madalad D-vitamiini tasemed tõstavad suremuse arvu drastiliselt ehk praegu maskide, desinfitseerimisvahendite jms ebatervisliku asemel peaks iga arst kuulutama, et D-vitamiini tase võiks olla seal ikka 150–170 nmol/l kohta. Mitte kuskil miinimumi lähedal. Miinimum vitamiini tase on nagu miinimum palk – ära ei sure, aga ega väga hästi ei ela ka. Kontrollige enda D-vitamiini tase üle ning vajadusel tarvitage seda lisaks.

Haigusnähtude puhul on teaduslikult tõestatud, et 500 mg C-vitamiini tunnis aitab haiguse kergemalt läbida ja vähendab tüsistuste ning surma esinemist. Asjad, mis meile kõigile on kättesaadavad. Praeguseks on selge, et saame loota vaid iseenda teadlikkusele, käia ise PubMedis teadustöid lugemas – jah, igaüks on selleks võimeline. Veidike ka vanarahva tarkust näiteks kapsakompresside näol ja haigus taandub. Ka palavikku ei tohiks lihtsalt rutiinselt maha võtta – palavik on organismi kaitsevahend, mis aitab haigust seljatada.

Ka saunakultuuri võiks uuesti ellu äratada, sest viirus sureb juba 60–70 kraadi juures. Keha hoiab haigustekitajaid nii kaua kui võimalik kinni limaskestadel hingamisteede piirkonnas ja saun aitab kenasti nn ennetuseks. Korteritesse sobivad kenasti näiteks infrapunasaunad, mis võivad vabalt asuda ka magamistoas. Kõikidel neil vahenditel on väga palju muid terviseplusse ehk meie elukvaliteet tõuseb ka läbi selle.

 

Seiskem oma vabaduse eest!

Kui see ikka uskumatuna tundub, et meil on käimas sõda, siis murraks veel ühe müüdi.

Valitsus ei teeks ju midagi, mis neile palju maksma läheks, ta ei hävitaks ju riiki? Aga ei lähe ju neile, rikkad saavad iga kord masu ajal rikkamaks, sest neil on raha, et odavalt kokku osta vara, mis vaesunud rahvas maha peab müüma. Kui meenutame eelmist masuaega, kui rahvas ägas koormate all, siis valitsus ikka tõstis endal rõõmsalt palka. Rikas paneb enda villa ukse kinni ja elab rahulikult külluses edasi. Kannatab ja maksab kinni kogu selle jama ikkagi lihttööline.

Praegu üritatakse erinevate vahenditega inimeste elu nii kibedaks teha, et nad võtaks vaidlemata vastu hiljem vahendid, mis lahenduseks pakutakse. Võite mind nimetada selgeltnägijaks, kui tahate, ilmne on, et suruma hakatakse peale vaktsiine, aga ka see ei ole tegelikult lõppeesmärk. See on ka vaid vahend. Siis hirmutatakse nende inimestega, kes sellest mürgisüstist keelduvad ehk luuakse sõda kahe inimgrupi vahel ja lahenduseks tuuakse – jälgimine. Nii oletegi ise mänginud end nurka – ikka korrutades mantrat, et see on minu enda huvides ning edasi hakatakse vaikselt nagu Hiinas juba toimib, ette söötma, millal ja kuidas sa midagi teha tohid.

Kui praegu tundub, et sõnavabadus on kaotatud väikesel grupil inimestel, siis selleks hetkeks on see kaotatud kõigil koos enda vabadusega. Juba praegu kutsutakse üles kasutama Covidi jälgmise äppe. Samas tulevad juba huvitavad uudised, kuidas laulja Inger lasi endale panna kiibi, et korterelamusse lihtsalt ilma võtmeta siseneda ja voilà!, oledki 24/7 jälgitav. Alguses väikestele süsteemidele hakatakse juurde pookima aina rohkem funktsioone – elektroonika areneb tohutu kiirusega.

Kuni me ei näe läbi süsteemi püüdlusi meid allutada, seni kõnnime ise lõksu.

22. september oli vastupanuvõitluse päev. Sel päeval kutsuti raadios üles mälestama neid julgeid inimesi, kes okupatsioonile vastu hakkasid. Ma olen neile tohutult tänulik, et olen saanud elada seni üsna vabalt. Täna on meil kõigil aeg samamoodi vabaduse eest seisma hakata, enne kui selleks on liiga hilja…

 

Merle Martinson

 

Foto: ShutterstockKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt