Ajatu: Sihikul olevate inimeste peal kasutatakse ulmelisi tehnoloogiaid

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

16. mai 2016 kell 19:41mind control

Tänane “Ajatu” ehk varasem artikkel teemal, mille kohta meile ikka küsimusi saadetakse, ilmus esimest korda 18. novembril 2013. Põnevat lugemist!

Sihikul olevad inimesed (targeted individuals) on inimesed, kes väidavad, et salaorganisatsioonid ja valitsus kasutab nende peal mõistusekontrolli tehnoloogiat. Nende pähe sisestatakse pahatahtlikke mõtteid ja hääli; neid jälitatakse ja neile tehakse öösiti põletushaavu. On ka ohvreid, kes väidavad, et neisse on istutatud isegi mikrokiipe. Paljud uurijad usuvad, et selle taga on kuritegelik maaväline rass, kellel on mõjuvõim ka maailmavalitsuse üle.

 

15. mail oli USA-s eetris Coast To Coasti erisaade sihikul olevatest inimestest. Derrick Robinson on inimõiguste organisatsiooni Freedom From Covert Harassment And Surveillance (Vabanemine salajase ahistamise ja järelevalve alt) president. See on 2005. aastal loodud grupp, kes uurib organiseeritud jälitustegevust, distantsilt suunatud elektroonilisi rünnakuid ja nende salajast tehnoloogiat, mida rakendatakse arvukate inimeste peal kõikjal üle maailma.

derrick robinson

 

Kuidas tekkis sul selle teema vastu huvi ja mis ajendas sind looma seda inimõiguste organisatsiooni?

Kõik sai alguse 1980-ndatel, kui sattusin ise esmakordselt elektrooniliste rünnakute ohvriks. Ma töötasin tol ajal Fort Meade’i sõjaväebaasis, mis kuulus NSA-le. Seda, mis minuga tehti, nimetatakse tänapäeval organiseeritud jälitamiseks (organized stalking). Kui ma Fort Meade’ist lahkusin ja tulin tagasi koju Cincinnatisse, siis avastasin, et elektroonilised rünnakud minu peal jätkuvad ja seega mind jälitatakse endiselt. See kõik kestis ligi 20 aastat kuni interneti massilise levikuni ja minuni jõudis infot, et ma ei ole ainus, kes sellise jälitustegevuse ja mõistusekontrolli tehnoloogia ohvriks on sattunud.

 

Kas oli hetki, kui hakkasid endas kahtlema ja mõtlema, et oled paranoiline?

Mina ise ei olnud paranoiline, sest töötasin ju NSA heaks, kus kõikvõimalik jälitustegevus on igapäevane nähtus. Kuid paranoiat on kahtlustanud mitmed ohvrid üle maailma, sest enamik inimesi, kes selle jälitustegevuse alla on sattunud, on täiesti tavalised seaduskuulelikud kodanikud, kes ei peaks olema ühiskonnale oht.

 

Miks siis jälitatakse ja rünnatakse tavalisi inimesi?

Arvestades ründajate käitumist, metoodikat ja tehnoloogiat, olen mina jõudnud isiklikule järeldusele, et tegemist on rahvastiku globaalse mõistusekontrolli salaprojektiga.

 

Kui palju inimesi on selle ohvriks juba langenud?

Ainuüksi USA-s on justiitsministeeriumile teinud avalduse üle 500 000 inimese, kes väidavad, et neid rünnatakse. Seega, definitsioonilt on kahtlemata tegu grupilise jälitusega. Need on ainult see osa ohvritest, kes on teinud ametliku teate selle kohta. Kindlasti on olemas veel rohkem inimesi, kes kaebust pole teinud, ja on ka inimesi, kes ei tea üldse, mis nendega toimub. Paljud inimesed ei suuda seda endale tunnistada, et valitsus või mõni salaorganisatsioon neid rünnata võiks.

 

clip_image034MA329469070034

 

Kui tegu on mõistusekontrolliga, siis mis on sinu arvates selle kõige lõppeesmärk?

On näha, et üha rohkem inimesi on sattunud rünnakute alla. See tähendab, et üha rohkem inimesi peab selle rakendamiseks ka tööd tegema. Me ei usu, et tegu oleks mingi tohutu eksperimendiga, vaid pigem kavatsetakse midagi meie peal ellu viia. Eesmärgiks on maailma domineerimine. Neil on olemas tehnoloogiad, rakendamaks seda suure hulga inimeste peal üheaegselt. Võimalik, et võetakse ette terve linnatäis rahvast korraga, mitte inimesed ükshaaval.

Tuhandeid inimesi on langenud selle ohvriks ka Euroopas, Aasias, Lähis-Idas, Hiinas, Jaapanis. Tegemist on sihikul olevate inimestega, kes on moodustanud seltse, et ohvreid koondada. Näiteks Hiinas ei lubata neil ametlikult tegutseda, kuigi Hiinas on üle 1000 ohvri, kes on kaebuse esitanud. Me teame ajaloost, et valitsus on katsetanud inimeste peal erinevaid mõistusekontrolli meetodeid, eriti sõjaväelaste peal.

On andmeid, et 1950-ndatel pritsiti St. Louis linna kohal Missouris taevasse erinevaid radioaktiivseid osakesi eesmärgiga teha keemiarünnaku katseid. Ajaloost on teada, et valitsused on inimeste peal teinud mitmesuguseid katseid. Kemikaale on pritsitud isegi suurlinnade kohal, et lihtsalt vaadata, mis juhtub. Siin pole midagi uut. Sellised katsed jätkuvad senikaua, kuni rahvas oma olukorda teadvustab ja vastu hakkab.

 

Millised on sümptomid, mille kaudu inimesed peaksid teada saama, et nende peal tehakse katsetusi?

On väga palju erinevaid sümptomeid. Näiteks võid sa kuulda peas hääli, mis käsivad sul midagi teha, kuigi sa tead, et need ei ole sinu hääled ega mõtted. On ka füüsilisi sümptomeid. Näiteks teadmata kohast tekkinud regulaarsed põletushaavad.

 

Kuidas neid inimesi välja valitakse?

Täiesti seinast seina. Meil on teateid isegi vanurite ja väikeste laste kohta, kes on ohvriks langenud. Samuti on hõlmatud eri rassidest ja erineva religiooniga inimesed – tundub, et rünnatakse tervet tsivilisatsiooni. Tegemist on eugeenikute programmiga, vaatamaks, mis sorti relvad toimivad eri tüüpi inimeste peal.

 

Millega teie organisatsioon Freedom From Covert Harassment And Surveillance tegeleb?

Me võtame vastu kaebusi ja kohtume inimestega, kes on sattunud füüsiliste ja vaimsete rünnakute ohvriks, ning dokumenteerime kõike. Samuti tegeleme teavitustööga.

pic0013

Mitu protsenti inimestest, kes teile kaebusi esitavad, ei ole sinu hinnangul rünnakute all, vaid pigem kannatavad mõne vaimse haiguse käes?

Mina olen kõikide nende aastate jooksul näinud ehk vaid paari inimest, kes ilmselt olid vaimselt haiged. Enamik, kellega mina kokku puutun, on kahtlemata sihikul olevad inimesed. Selliste inimeste peamiseks probleemiks on üldiselt see, et nad ei saa mitte kellegagi oma murest rääkida, sest enamik inimesi ei ole teadlikud, et selline tehnoloogia ja selline kuritegelik nähtus üldse eksisteerida võiks.

Tänu internetile on väga paljud inimesed meist teada saanud. Me suhtleme regulaarselt umbes 2500 ohvriga. Inimesed, kes seda kõike ellu viivad, on armutud. Neile ei ole probleemiks piinata isegi lapsi.

 

Kas on võimalik, et selle taga ei ole valitsused, vaid salajane maailmavalitsejate grupp?

Ma usun, et siin on mängus mõlemad. Need salajased grupid on sisse tunginud meie valitsustesse.

 

Mis tehnoloogia see siis täpsemalt on? Me kõik oleme kuulnud HAARP-ist, aga mis veel?

Me teame, et juba aastakümneid on kasutusel olnud The Lida Machine, mida kasutasid nii kommunistid kui ka põhjakorealased oma sõjavangide peal. See masin võimaldab tekitada hüpnoosi, viia inimest transsi, sisestada sundmõtteid jne. Kuid juba 1980-ndatel ütlesid venelased, et The Lida Machine on aegunud seade ja tänapäeval on kasutusel palju võimsam tehnoloogia. Seda kõike varjatakse meie eest.

Lida Machine

 

Kas sa arvad, et nad sooviksid näha, kuidas piltlikult öeldes lihtsalt nupule vajutamisega hakkaks terve mass inimesi ühes suunas kõndima?

Nad pole veel nii kaugele jõudnud, kuid see võib ühel päeval vabalt juhtuda.

 

Derrick Robinsoni koduleht

Lida Machine (CNN, 1985):

 

***

lisa-becker

Lisa Becker on mõistusekontrolli ohver olnud viimased 12 aastat. Ta on andnud tunnistusi kahel USA presidendi bioeetika komisjoni koosolekul, osalenud Jesse Ventura juhitud telesarjas “Conspiracy Theory” ja tegeleb mõistusekontrolli ohvritega Winsconsini osariigis USA-s. Seda kõike selle nimel, et teavitada inimesi ühest suurimast inimkonna vastasest kuriteost meie planeedil.   

 

Kuidas ja miks sina sattusid mõistusekontrolli ohvriks?

Olen selle peale palju mõelnud, sest ma olen täiesti tavaline inimene. Usun, et olin lihtsalt n-ö õigel ajas õiges kohas. Ma läksin plaanipärasele operatsioonile ja kui ma üles ärkasin, avastasin, et olen mingisuguses kapis ja üks naine räägib minuga. Ma küsisin, et miks ma siin olen, mis siin toimub? Mulle vastati, et mul olevat tuimestusest tekkinud halb reaktsioon. Ma ise arvan, et mulle pandi sisse mikrokiip. Usun, et olin silma jäänud kellelegi, kes arvas, et sobin hästi katsejäneseks.

 

Kokkuvõttes on tegemist ju ebaseaduslike inimkatsetega. Mis sa arvad, mis on selle kõige lõpp-eesmärk?

Täielik kontroll. See on seotud ka lõputute neuroteaduse uuringute ja katsetega, mida on läbi viidud juba 1950-ndatest alates. Inimesi soovitakse muuta robotiteks ja zombideks. Kui inimmõistuse üle suudad saavutada kontrolli, oled sa neil peos. Nii saab inimeste eest ära otsustada näiteks kõik tuleviku presidendivalimised või selle, mis tööd sa teed. Tegemist on kaasaegse orjandusvormiga.

 

Kui sa nendest teemadest räägid, siis milline on inimeste reaktsioon sellele kõigele?

Üldjuhul mind ei usuta, kõike proovitakse vägisi eitada. Ma näitan inimestele valitsuse dokumente, näiteks koostööleping aastast 1994, milles on kirjas, et kaitseministeerium andis justiitsministeeriumile üliarenenud tehnoloogiaid kasutada. Kui miskit antakse justiitsministeeriumile, siis tähendab, et seda rakendatakse tavainimeste peal. Selle dokumendi kohaselt sai justiitsministeerium röntgen-sensoreid, mis ühilduvad elektrokardiogrammi, infrapuna, ultraheli jmt-ga. Kõik need tehnoloogiad võimaldavad näha läbi riiete ja seinte. See viidi ellu ettekäändel, et korravalvuritel oleks lihtsam tuvastada relvakandjaid. Aga kui sa oled oma isiklikus kodus, siis pole kellelgi õigust sisse piiluda, millega sa tegeled.

Teine oluline dokument on USA kaitseministeeriumi direktiiv 5240.1-R, mis annab neile õiguse kasutada ameeriklaste peal mittesurmavaid relvi, kuigi kaitseministeeriumil ei ole volitust luua uusi seadusi. Ma usun, et sihikul olevaid inimesi just nende relvadega rünnataksegi.

 

Kas selliseid tehnoloogiaid kasutatakse ka sõjapidamises?

Kindlasti. Kindral Michael Wynne on avalikult öelnud, et me peame neid relvasid katsetama ameerika kodanike peal, enne kui me neid sõjaolukorras kasutame.

Michael_Wynne,_official_portrait 

Räägi, millise rünnaku alla sa ise sattunud oled?

Ma ei saanud alguses aru, mis minuga toimub. Tundsin, et läbi minu jookseb elekter. Enne hakkas mu abikaasal imelik. Tal tekkisid unehäired ja rahutus. Üldjuhul isoleeritakse kõik katsejänesed nõnda, et neil ei oleks sõpru ega perekonnaliikmeid, kellega samu asju tehtaks. Seda, et mõlemat abikaasat korraga rünnatakse, juhtub harva. Neil on lihtne nimetada meid fooliummütsikestega hullukesteks, samal ajal on olemas avalikud dokumendid ja patendid, mis kinnitavad, et need tehnoloogiad on olemas. USA on väljastanud patendi 3951134, mis kirjeldab meetodeid ja tehnoloogiad ajulainetega manipuleerimiseks.

 

***

mk-ultra-04

Ron Gillman on järjekordne mõistusekontrolli ohver, keda on rünnatud viimased kolm aastat.

Minu peal kasutatakse “hääled peas” tehnoloogiat absoluutselt iga päev. Hääled, mis minu pähe suunatakse, ähvardavad mind surmaga. Ma kuulen nelja erinevat häält, neid ei saa peatada, kuna nad tungivad läbi mu pea. Lisaks sisestatakse mulle alateadlikke mõtteid, millele järgnevad kommentaarid nendelt häältelt, mis mulle sisestatakse. Ma olen käinud ka operatsioonil, likvideerimaks mikrolaine energiarelvaga tehtud haavasid. Pole kahtlust, et ka minu autoga manipuleeritakse – nimelt suretatakse mu auto mootor regulaarselt keset liiklust välja.

 

Räägi Seattle’is tegutsevast sihikul olevate inimeste grupist.

Meie kõige noorem ohver on 21-aastane ja vanim 67-aastane. Meil on noori ja vanu, musti ja valgeid, heterosid ja geisid. Meiega võtavad regulaarselt ühendust ohvrid üle maailma. Kurjategijad sisestavad alateadlikke mõtteid ka ohvrite tuttavatele. Näiteks minu ema, kes mind tunneb läbi ja lõhki, hakkas ühel hetkel rääkima, et mina olen ilmselt peast segi, kuigi varasemalt oli ta mõistev.

 

Miks sinu arvates seda kõike tehakse?

Ma usun, et tegemist on millegi enama kui ainult katsega. Sellel on kurjad tagamõtted. Kusjuures mina sattusin rünnakute alla pärast seda, kui olin Washingtoni osariigis suutnud välja võidelda 1700 inimese õiguse kindlustusrahadele, millele valitsus oli ei öelnud. Peale seda muutus mu elu põrguks. Ma usun, et kunagi pole liiga hilja seda kõike peatada. Me peame inimesi teavitama sellest, mis meie maksurahadega tehakse, et see kuritahtlik plaan peatada.

 

***

Miles-Johnston-1940293

Miles Johnston on Belfastist pärit UFO-nähtuste veteranuurija, kes 1970-ndate algul rajas Iirimaale UFO-uurimiskeskuse. Praegu juhib Johnson AMMACH-i projekti (Anomalous Mind Management Abductee Contactee Helpline (anomaalse mõistusekontrolli ahistatute abiliin)), mis tegeleb maaväliste tsivilisatsioonide poolt röövitud inimeste abistamise ja uurimisega Suurbritannias. Lisaks uurib AMMACH mõistusekontrolli ohvreid, sihikul olevaid inimesi ja kõike muud paranormaalset.   

 

Kuidas sina sihikul olevate inimestega esmalt kokku puutusid?

Olen elukutselt insener ja tegelesin aastakümneid piraatraadiojaamadega. Ühel hetkel hakkas midagi kahtlast sündima, kui meie raadiojaama juht rööviti tulnukate poolt neli korda, me kõik nägime taevas ebamaiselt liikuvaid tulukesi ning raadiosaatjatega toimusid veidrad anomaaliad. Tundus justkui oleksid raadiosaatjad meiega suhtlema hakanud.

Saime aastaid hiljem teada, millega oli tegu. Tegemist on ühe seadmega, mida kasutatakse kõikjal, kust käib läbi informatsioon, nagu näiteks raadiosaatjad. Samad või sarnased seadmed on kasutusel ka kõikjal jõujaamades ja nad suhtlevad elektrivõrgu kaudu. Seega on neil ülivõimas allikas suhtluseks, sest kõik majapidamised on elektrivõrgus.

Me usume, et elektrivõrgus on miskit intelligentset, kes üritab meiega suhelda. Kui majapidamisel vool välja lülitada, siis muutub täielikult kogu atmosfäär. On olemas organisatsioone, kes just seda inimeste peal katsetavad, et neile halba tekitada.

 

Seega, nad kasutavad elektrivõrku, et inimeste mõistusega manipuleerida?

Just. Säästupirnid, WiFi-võrgud ja optilised kaablid teevad selle kõik veel lihtsamaks. Terve planeedi majapidamised on omavahel elektrivõrgu kaudu ühenduses. Sellepärast on teatud piirkondades erageneraatorid lausa keelatud juba. Lisaks on ise elektrit genereerivatele majapidamistele antud suurepärane võimalus müüa oma elekter riigile – mitte, et riigil seda nii hädasti vaja läheks, vaid kuna kõik majapidamised oleks kuidagimoodi ühise võrguga ühenduses.

 

Kuidas on elektripirnid sellega seotud?

Vanad klassikalised Edisoni pirnid tekitasid lisaks valgusele ka soojust. Seega öeldi ettekäändeks vanade pirnide likvideerimiseks, et nende kasutegur on väike, kuna palju energiat läheb raisku soojuse peale, mida me tegelikult ei vaja. Ühest küljest on see üsna loogiline vabandus, kuid teisest küljest ei tulda selle peale, et keegi võiks kasutada uusi pirne, saatmaks helilaineid ja sagedusi sinu ajusse.

 

bamindcontrol

Kas see toimub nõnda Euroopas, USA-s või kõikjal üle maailma?

Mina usun, et kõikjal, kus on tsentraalne elektritootmisvõrgustik, seega enamjaolt kõikjal. See on väga loogiline viis inimeste kontrollimiseks, sest saab kasutada süsteeme, mis on juba paigas.

 

Miks seda siis ikkagi tehakse?

Kui muuta meie nn holograafilise reaalsuse fookust nõnda, et teistsugune eluvorm saaks siia manifesteeruda, lakkavad eksisteerimast kõik eluvormid, mis on ühenduses esialgse holograafilise fookusega. Seega, see mõjutab kogu füüsilist reaalsust. Selle taga on maaväline rass.

 

Kas seda tehakse valitsuste või salajaste organisatsioonide/programmide kaudu?

Mitmed tulnukate poolt röövitud inimesed on kirjeldanud, et selle kõige taga on täiesti teistsugune eluvorm, kui meie oskame ette kujutada. Tegemist on tulnukrassiga, kes soovib terves meie Universumis teha suuri korrektuure. Nii mõnelegi ohvrile on kuvatud pilte inimtühjast planeedist, tegemist on väga tõsise probleemiga.

 

Paljud inimesed, kes su juttu kuulevad, mõtlevad, et minuga küll nii ei juhtu. Mis sa neile kostad?

Kui ma 20 aastat tagasi seda kõike uurima hakkasin, siis mõtlesin ise samamoodi. Ma ei suutnud uskuda, et meie valitsus teeb koostööd olenditega, kes viljaringide juures loovad geneetilisi programmeeritavaid eluvorme. Inimesed arvavad, et viljaringide juures toimub midagi muud. Me peame arvestama tõsiasjaga, et me elame täielikus jälgimisühiskonnas, kõige üle on kontroll, igat sorti kemikaale segatakse meie toidu sisse, orgaanilised isekasvatatud viljad on tihti isegi illegaalseks kuulutatud, kogu toiduvaru on rünnaku all, meie lapsed on pideva rünnaku all, siin-seal on keelatud kodusünnitused…

Meie liigi paljunemispotentsiaal ja võimekus on rünnaku all. On ülioluline mõista, et täna nendest teemadest huvitatud inimesed on viimane põlvkond, kes on võimelised seda probleemi mõistma ja midagi selle suhtes ette võtma. Järgmise 25 aasta jooksul plaanitakse sõna otseses mõttes vahetada inimesed välja arvutiprogrammide vastu ja väljastada inimeseks olemise litsentse. Meist saavad avatarid. Inimteadvus ühendatakse arvutiga, millega kaasneb täielik kontroll.

 

See kõlab hirmuäratavalt.

See on tõesti hirmuäratav, kuid paljud inimesed otsustavad seda informatsiooni ignoreerida ja selle üle nalja teha. Igaüks võib minna veebilehele 2045.com ja lugeda ise, mida teadlased plaanivad.

2045 veebisait

 

Miles Johnstoni koduleht

Miles Johnstoni Youtube’i kanal

Miles Johnstoni e-mail: ammach@hotmail.co.uk

 

***

Marie-CU-smile

Marie Kayali:

Olen juba varajasest lapsepõlvest kokku puutunud ebatavaliste nähtustega. Kolmeaastasena nägin, kuidas olendid tulid läbi seina minu tuppa; 18-aastaselt kirjeldas mu poiss-sõber, et nägi, kuidas tulnukad minu peal katseid teevad minu voodis. Tol ööl ärkasin ma üles hirmsast painajaunest ja röögatasin.

1998. aastal nägin koos oma tütrega taevas UFO-t ja kogesime viis tundi ajakadu; 2012. aastal tegi mu tütar enesetapu, kuigi ta oli väga positiivne tuleviku suhtes ja mitte enesetapule kalduv; mu telefoni on pealt kuulatud alates aastast 1983; mu internetiühendus katkeb pidevalt – see kõik on sihilik. Isegi mu tütre matusepäeval võeti mult internet ära, samuti ei töötanud mu mobiiltelefon ega ka lauatelefon. Pidin laenama sõpradelt telefone, et matuse asju ajada.

Mis on selle kõige taga? Mina usun, et siia on segatud maaväline tegevus. Ma kogesin ajakadu ka oma tütre surma ajal. Kiirabi väidab, et nemad tulid sündmuskohale 18.00, kuigi intsident ise leidis aset 18.20. Läksin mõneks minutiks kodust välja ühele pakile järele ja kui tagasi tulin, oli mu tütar surnud. Ma ei usu iialgi, et tema enda mõistus seda tegi.

 

Marie Kayali videod Youtube’is

 

mind-control2

 

 

Kuula kogu saadet siit (algab 0:38.34).

Lisalugemist ja -vaatamist: Alien Abduction UK, Miles Johnstoni Youtube´i kanal, Underground Video UK, Freedom FCHS, Targeted Individuals blogi, Stop Beam Weapons, Diversified Risk Management, Domestic Investigations, Mind Justice, US Government Torture, Surveillance Issues, Anti-Gangstalking Network, Democratic Fundamentalism, Coast to Coast

 

Toimetas Hando Tõnumaa

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt