Kontrollühiskonna loomine: Zelenskõi, Klitškod ja Hiina juhtraud WEF-i tippkohtumisel

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

20. mai 2022 kell 17:31Fotomontaaž : Wochenblick / Schwab: World Economic Forum/swiss-image.ch/Remy Steinegger, Wikimedia Commons, CC BY-SA 2.0; Zhenhua: COP PARIS/Benjamin Géminel, Flickr, CC0; Klitschkos: Wikimedia Commons, CC0; Selenski: President.gov.ua, Wikimedia Commons, CC BY 4.0

Aasta alguses lükati edasi Suure Lähtestamise arhitekti Klaus Schwabi traditsiooniline Maailma Majandusfoorumi (WEF) Davosi tippkohtumine. Nüüd on aeg käes: pühapäevast neljapäevani (22.–26. mai) toimub taas kõige olulisem globalistide kohtumine hübriidversioonis. Teemad ulatuvad taas digitaalse võrgustiku loomisest “neljanda tööstusrevolutsiooni” ja maailma ümberstruktureerimiseni jätkusuutlikkuse ja olematu “pandeemia” sildi all. Seekord on teemaks ka globalistidele kasulik Ukraina kriis. Sündmusest võtavad osa ka Ukraina näitlejast president Volodõmõr Zelenskõi ja vennad Klitškod. Eraldi teemaks on ka Hiina näitel ülemaailmse kontrollühiskonna loomine “Agenda 2030” sildi all.

 

Zelenskõi tagasitulek WEF-i koosolekule

 

Allikas: Twitter

 

See pole esimene kord, kui endine näitleja Zelenskõi astub globalistide maailmalavale. Juba esimesel talvel pärast võimu ülevõtmist sõitis ta Davosi ja reklaamis Ukrainat kui ideaalset mänguväljakut tehnoloogiainvestoritele. Kaks nädalat hiljem asutas ta digitaalse ümberkujundamise ministeeriumi. Sellel oli omakorda välja töötatud äpp “DiiA”, mille kaudu jooksevad nüüd digitaalselt kõik riigi ametlikud kanalid. Vaatlejate sõnul oli see esimene eksperimentaalne katse täielikult digitaalse sotsiaalkrediidi süsteemi loomiseks Euroopas.

Telegrami lugejatele ei ole ilmselt üllatuseks, et Zelenskõi jätkab süstemaatiliselt WEF-i Suure Lähtestamise kava elluviimist ja pakkus oma riiki eliidile mänguväljaks. Sellele järgnesid tulusad tehingud Microsofti ja Apple’iga riigi ümberkujundamiseks ning idee luua smart city laadne tsoon, kus ülemaailmsed tehnoloogiakorporatsioonid saaksid toimetada. Zelenskõi tänavune WEF-ist osavõtt toimub videolingi vahendusel, mida edastatakse kogu maailmale.

 

Kas vennad Klitškod peaksid WEF-i etteasteid läbi suruma?

Hoolimata sõjast soovib Ukrainast Davosi kohapeale sõita vähemalt viieliikmeline delegatsioon, sealhulgas välisminister Dmõtro Kuleba. Kohale tahavad tulla ka Kiievi linnapea Vitali Klitško ja tema vend Vladimir, keda Austria kantsler Karl Nehammer Berliinis nii ägedalt kallistas. Kas kellelgi on veel meeles, et Nehammeri juhtimisel oli veel aasta algul kavas muuta Austrias vaktsineerimine kohustuslikuks?

Ka endistele poksijatele pole see esimene kord WEF-il osaleda: nad viibisid ka 2018. aastal WEF-i kohtumisel. Selleks korraks loodavad korraldajad luua “tähtsa Ukraina hetke” – mida iganes selle salapärase fraasi all mõeldakse. Teades Ida-Euroopa riigi tohutut potentsiaali teel globalistliku ümberstruktureerimise poole, on Davosil isegi oma Ukraina maja.

 

Allikas: Instagram

 

“Avatud foorum” on mõeldud kodanike häälestamiseks maailma ümberstruktureerimisele

Tähtsad otsused tehakse Davosis igal aastal suletud uste taga tagaruumis. Sellegipoolest teeb WEF ka tohutut suhtekorraldustööd, et demonstreerida oma plaanide kahjutust. Ega asjata pole selle aasta motoks “Koos töötades, usaldust taastades”. Sel eesmärgil toimub ka tänavu “Avatud foorum”. Lihtsurelikud saavad WEF-i õhust maitsta. Enamasti on see inimeste ettevalmistamine kaugeleulatuvateks muutusteks ja nendega harjumisteks. Sealsete loengute teemad on aga juba paljastavad.

Ise loome probleemi (või ütleme, et on probleem) ja ise pakume lahenduse

Täiskogu soovib julgustada kodanikke muutma elustiili, et “nõrgendada seoseid kliimamuutuste ja pandeemiate vahel”, loomulikult jätkates ise samal ajal reisimast eralennukitega. Teine seisukoht on, et sellised konfliktid nagu Ukrainas “vajavad rahvusvahelist ühtsust”. Samuti soovib see rahva ees kaitsta valitsuste “kiiret” reakt

Palun oota...
TEGEMIST ON TASULISE ARTIKLIGA, EDASI LUGEMISEKS PALUN VALI MAKSEMEETOD


Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt