Rick Simpson – 10 aastat ravi kanepiõliga ja kanepi tulevik

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

27. aprill 2014 kell 13:48rickRick Simpson on ligi 10 aastat andnud inimestele juhiseid, kuidas teha tõhusa toimega looduslikku ravimit – kanepiõli. Ta on varustanud kanepiõliga nii vähihaigeid kui diabeedikuid ja positiivsed tulemused räägivad enda eest. Peamiselt Indica (India) kanepist saadud imeravim aitab parandada erinevaid terviseseisundeid, millest Simpson on väldanud dokumentaalfilmi “Run From The Cure – The Rick Simpson Story”. Samuti on ta kahe raamatu “Phoenix Tears: The Rick Simpson Story” ja “Natures Answer For Cancer” autor. 2013. aasta detsembris tehtud intervjuus rääkis Simpson kanepist, korruptsioonist ja keskkonnast.

 

Imeravim, mis ei ole meditsiinitööstusele meeltmööda

Ma ei osanud alguses arvata, et minu valmistatud kanepiõli võiks ravida vähktõbi, kroonilisi valusid, diabeeti, glaukoomi, polüskleroosi jpt haiguseid. 2003. aastal läksin Kanada valitsuse jutule, võtsin ühendust erinevate parteidega ja vähiliiduga, akadeemiku ja aktivisti David Suzuki ning ÜRO-ga. Paraku mu looduslikku, ohutut ning sõltuvust mitte tekitavat ravimit ignoreeriti, sest see ei meeldinud maailma raharattaid ringiajavatele maailmakujundajatele, kes kontrollivad valitsust, mis omakorda kontrollib õigussüsteemi ja meditsiini. Küll aga ei ignoreeri nad kulukat keemiaravi, mis traumeerivad inimese organismi ja võivad isegi tappa. Kujutage ette onkoloogia osakonna töötajat, kes lastel vähki ravides neid mürgitab – kuidas ta suudab nii elada?

Kanadas sai minu kaudu abi ligi 5000 inimest ja imeline oli jälgida nende tervenemist. Mõnel oli mitmeid terviseprobleeme, kuid paari kuu pärast olid nad terved ja tundsid end hästi. Kanadas sureb 70 000 inimest aastas vähki ja arvatavalt oleks suudetud päästa suurem osa neist kanepiõliga. Seega kümne aastaga kui pöördusin Kanada valitsuse poole on surnud ligi miljon inimest ja nende surmade eest peaks vastutama just valitsus. Keegi ei tohiks keelata ohutut ravimi kasutamist, kuid praegused seadused baseeruvad korruptsioonil ja rahal, mis aga kahjuks ei ravi inimesi.

Teiseks on palju neid, kelle usk ei luba kanepiõli tarvitada. Nad usuvad Jeesus Kristust, kuid ei tea, et Jeesus kasutas ravimisel püha võideõli (holyanointingoil), mida valmistati kuuma oliiviõli ja kanepiõisikutega. Kanepivägi aitas inimesi terveks ravida meile teadaolevalt juba 5000 aastat tagasi Hiinas, kuid arvatavalt ka tuhandeid aastaid enne seda. 700 aastat eKr valisid pärslased kanepi kõige paremaks ravimiks ja tuleb tunnistada, et selle mitte kasutamine üllatab.

 

Kanep ei vii heroiininiVäide nagu kanep viib heroiinini on jaburus, sest tunnen 40 aastat kanepit tarbinud inimesi ja nad ei ole hakanud tarbima teisi narkootilisi aineid. Ma ei näe kanepit narkootikumi vaid medikamendina, mida on võimalik ka loomingulisuse suurendamiseks tarvitada. Hetkel on isegi kindlaks tehtud, et kanepit suitsetavad inimesed elavad kauem kui need, kes seda ei tee. Seega selle suitsetamine ei ole just kõige halvem, kuid nii kaotab kanep 90% oma ravivast toimest. Maagia juhtub siis kui süüa põletamata kannabinoididega kanepiõli.

Marijuana-Leaf

 

Võltsingud ei ravi

Toimiva kanepiõli valmistajaid on vähe ja enamus müüjaid on narkodiilerid, kes müüvad kanepilehtedest tehtud õli. Tihti müüakse sellist madalakvaliteedilist vedelat õli Rick Simpsoni brändi all, erinedes täielikult välimuselt ja omaduselt. Seega pettuse vältimiseks on kõige parem ise kanepit kasvatada ja võiet valmistada. Loomulikult kardame minna kasvatamise pärast vangi, kuid olgem ausad, vangistajad väärivad ise hoopis vanglat.

Meil kõigil on erinev tolerants kanepi mõju suhtes organismile, mistõttu tuleb hoolikalt jälgida doseerimist. Üks väike naine ja tema suur abikaasa said tervisehäirete jaoks kanepiõli ning viis tundi hiljem teatati paanikas, et mees lamab pikali ja ei suuda end liigutada. Tuli välja, et suure kehakaalu tõttu võeti õli rohkem ja selle tagajärjel oli mees lihtsalt väga pilves.

Esimesed neli päeva tuleks võtta küllaltki väike kogus organismi harjutamiseks ja seejärel doosi suurendada. Kui mõni inimene on lausa suremas, siis neile soovitan suuremaid koguseid ja võimalikult kiirelt ravi alustamist. Juba kuu aja pärast on näha, et nad on kaalus juurde võtnud ja tervisest pakatamas, kuid selleks on vaja tarbida 30-60 grammi kanepiõli.

Kanepiõli raviomadused on fenomenaalsed – 3. astme põletused ja diabeedist tulenevad hädad taanduvad täielikult arme ja tüsistusi jätmata. Nahavähihaigele tuleks määrida ravitavale kohale kanepiõli, katta see kinni plaastriga ning iga kolme päeva tagant õli ja plaastrit vahetada. Samuti sobib kanepiõli skisofreenia raviks, sest õli aktiveerib aju käbinäärmes kasuliku antioksüdandi melatoniini tootmise, mis liigub igasse keharakku. Looduslikul tuimestil ja antibiootikumil on organismile suur mõju, noorendades ka elutähtsaid organeid. Kanepiõli sobib ka vähiravi vajavatele koertele ja tänu nende kiirele seedimisele paranevad nad juba paari nädalaga. Arstid kardavad selle imelist toimet, sest kui meil oleks kodus terve purk kanepiõli, siis arstid kaotaks oma töö.

kanepiõli

 

Legaliseerimine päästab inimkonna

Õnneks on kanep muutumas aina rohkem aktsepteeritavaks ja seda just Euroopas. Poola svalmistatakse head kanepiõli, Šveitsis dekriminaliseeriti kuni 10 grammi omamine, Rumeenias legaliseeriti ravikanep ja Sloveenias toimub sama. Seega on aja küsimus, millal kanep Euroopas ja USA-s legaliseeritakse. Oleme uue valgustusajastu alguses, kus inimesed ärkavad ja teevad muudatusi, sest vastasel juhul ootab meid väljasuremine. Planeeti mürgitatakse tuumajäätmetega, naftaleketega, põhjustades elukeskkonna toksilisemaks muutumist. Oleme kuulnud, et mesilased on välja suremas ja see toob kaasa laastavad tagajärjed põllukultuuris. Õnneks kanep ei vaja paljunemiseks tolmeldamist ja sobiks suurepäraselt karmides tingimustes kasvamise.

Ligikaudu 1 500 000 last sureb igal aastal nälga, kuid vabalt kanepit kasvatades saaksime näljahäda lõpetada. Näiteks saab ühest hektarist kanepist ligikaudu 7 tonni etanooli, millega saaks kütta maja ja mida saaks kasutada ka autokütusena. Oleksime energeetiliselt isemajandavad ja suunaksime rahalised ressursid laste päästmiseks. Teiseks kui muuta tööstuses kasutatavad materjalid kanepist tulenevaks, ei kaotaks keegi tööd ja toodangud oleks loodussõbralikumad.

Inimene mõtleb, et tal ei ole võimu, kuid tegelikult on iga inimese käes võim. Oleme nagu lambad, kes on harjunud tegema seda, mida öeldakse, andes oma elud inimeste kätesse, kes hävitavad meid raha teenimiseks. Kui tahame tulevikku, siis peame seisma õiguste eest ja ise oma tulevikku looma. Vajame iseseisvaid inimesi ja korruptsioonivaba poliitikat, tagastada inimkonnalt varastatud raha Rockefelleritelt ja Rothschildidelt, ning andma selle inimestele, kes aitaks avatud viisil iga inimest ja riiki siin planeedil.

 

Kuula/vaata kogu intervjuud siit.

Rick Simpsoni kodulehekülg ja Facebook.

Fotod: cannabisterapeutica.info, gamerchronic.com, greenupgrader.com

 

Toimetas Laur Raudsoo

 Kommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt