Koroonaterrorist Klaus Schwab astub WEF-i juhi kohalt tagasi

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

23. mai 2024 kell 19:16Foto: World Economic Forum /Remy Steinegger / Wikimedia Commons

Rahvusvahelise meedia teatel loobub koroonaterrorist, Maailma Majandusfoorumi (WEF-i) asutaja ja tegevesimees Klaus Schwab oma juhirollist. Vahepeal ütles WEF-i pressiesindaja, et organisatsioon on “muutumas kogunemisplatvormist juhtivaks ülemaailmseks avaliku ja erasektori koostöö institutsiooniks”.

 

86-aastane Schwab on juhtinud WEF-i alates 1971. aastast. Väidetavalt teatas ta oma otsusest eile töötajatele saadetud meilis.

Semafori sõnul läheb Schwab üle tegevjuhita esimehe rolli, oodates Šveitsi valitsuse heakskiitu muudatusele, mis peaks ametlikuks saama 2025. aasta jaanuariks.

Šveitsis Davosis asuv WEF korraldab seal iga-aastase koosoleku iga aasta jaanuaris.

 

WEF muutub avaliku ja erasektori koostöö ülemaailmseks liidriks

Ajakirja The Sociable toimetaja Tim Hinchliffe ütles The Defenderile, et muudatus võib siiski võimaldada Schwabil WEF-i üle märkimisväärset mõju avaldada.

“Kui Semafori aruanne on õige, on Schwab endiselt WEF-i tegevjuht, nii et tõenäoliselt jääb ta organisatsiooni kulisside taga mõjukaks, tehes aeg-ajalt avalikke esinemisi,” ütles Hinchliffe.

Semafor tsiteeris oma aruandes WEF-i pressiesindaja avaldust, milles öeldakse, et organisatsioon on “muutumas kokkukutsumise platvormist juhtivaks ülemaailmseks avaliku ja erasektori koostöö institutsiooniks”.

Eksperdid, kes on uurinud WEF-i, hoiatasid selliste avaliku ja erasektori partnerluste ohtude eest The Defenderiga jagatud märkustes.

Michael Rectenwald, Ph.D., raamatu “The Great Reset and the Struggle for Liberty: Unraveling the Global Agenda” autor ütles, et vaatamata Schwabi otsusele jätkab globalistlik organisatsioon oma rolli peamise käivitajana sidusrühmade kapitalismi loomisel, mis on täis oma “avaliku ja erasektori partnerlusi”, moodustades globaalse fašistliku maailmakorra.

Rectenwald lisas: “Schwab vastutab sidusrühmade režiimi sisseseadmise eest ÜRO kaasneva keskkonna-, sotsiaal- ja juhtimisindeksiga, mis moonutab turge ja loob kliimamuutuste kartelli, et kontrollida kõiki maailma ressursse, vähendades samal ajal tohutult inimeste elatustaset, sh üritades piirata ka nende vabadusi.”

Sarnaselt ütles raamatu “Controligarchs : Exposing the Billionaire Class, their Secret Deals and the Globalist Plot to Dominate Your Life” autor ja valitsuse vastutuse instituudi uurimisdirektor Seamus Bruner, et Schwab on “kõige võimsama globalistliku huvigrupi – “kontrolloligarhide” lobimees”.

Bruner ütles, et need “kontrolloligarhid” jätkavad selliste võimaluste väljamõtlemist, kuidas domineerida meie elu kõigis aspektides. Schwabi vahetus “ei ole see üleminek, mis peaks meid kõige rohkem puudutama. Selle asemel on “WEF-i üleminek “kokkukutsumisplatvormilt juhtivaks ülemaailmseks avaliku ja erasektori koostöö institutsiooniks”.

“See tähendab, et WEF kavatseb laiendada oma mõju meie valitsuste poliitikale, jäädes samas valimata, läbipaistmatuks ja seega täiesti vastutustundetuks organisatsiooniks,” lisas Bruner.

 

Allikad: Financial Times, davidicke.com, Childrens Health Defence

 

Toimetas Hando TõnumaaKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt