Telegrami uudised (nädal 50): kas põhisseadust rikkuva koroonapassi aeg saab kohe läbi?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

21. detsember 2021 kell 11:12Foto: ekraanikuva + Canva

Teie ees on Telegrami uudised ajavahemikust 13. kuni 19. detsember 2021. Kas põhiseadust rikkuva koroonapassi aeg saab kohe läbi? Vähemalt nõnda vihjavad üks valitsuse teadusnõukoja liige Eestis ning terviseameti juht ja peaminister Soomes.

 

Kesk-Euroopas aga jätkuvad massilised meeleavaldused koroonapasside, kohustusliku vaktsineerimise ja teiste koroonameetmete vastu.

 

1

https://www.telegram.ee/eesti/kas-juri-ratase-solmitud-koroonapasside-leping-who-ga-on-ebaseaduslik-kommenteerib-robert-sarv

Kas Jüri Ratase sõlmitud koroonapasside leping WHO-ga on ebaseaduslik? Kommenteerib Robert Sarv

Küsisime vandeadvokaat Robert Sarvelt, kas Jüri Ratas on rikkunud Eesti põhiseadust, kuna lepinguga on kaasas ka “lisaprotokollid”, mida avalikkuse eest varjatakse.

Sarv kommenteeris, et on võimalik, et välislepinguga on kokku lepitud tingimustes, mis vajaksid Eesti seaduste muutmist. Sellisel juhul oleks pidanud Riigikogu selle ratifitseerima.

Samas ei ole seda hetkel võimalik ainult raamlepingu järgi täpselt öelda, sest lepingu detailsem sisu pannakse paika alles lisakokkulepetega. Ehk täpsema hinnangu saab anda pärast seda, kui valitsus on teabenõude peale väljastanud kõik lisad ja muud dokumendid, mis selle WHO lepingu alusel sõlmitud on.

Loomulikult huvitab see väga ka Eesti rahvast.

15. detsembril oli sotsiaalmeedias kõige loetum artikkel just see Telegrami oma!

https://www.telegram.ee/ajaviide/telegrami-artikkel-on-tana-sotsiaalmeedias-populaarsuselt-nr-1

 

2

https://www.telegram.ee/eesti/uusberg-praegustest-piirangutest-mittevaktsineeritutele-voiks-esimesel-voimalusel-loobuda

Uusberg: praegustest piirangutest mittevaktsineeritutele võiks esimesel võimalusel loobuda

Valitsust nõustava teadusnõukoja liige, käitumisteadlane Andero Uusberg ütles, et koroona vastu vaktsineeritusest on saanud klubipääse, mis määrab inimese kuulumise mingisse rühma, see aga ei aita vaktsineerituse taseme tõstmisele enam kaasa.

Varro Vooglaid toob välja, et sellist parteipileti laadset nähtust ei oleks mitte kunagi tohtinud kasutusele võttagi, sest inimeste põhiseaduslike õiguste ja vabaduste piiramine neile mingite preparaatide süstimise pealesurumise eesmärgil on selgelt põhiseaduse vastane ja seega lubamatu!

Ja miks vaikib õiguskantsler!?

 

3

https://www.telegram.ee/maailm/soome-terviseameti-juht-koroonapassist-tuleks-loobuda

Igatahes Soomes on koroonapassi mõttetusest aru saadud.

Soome terviseameti juht: koroonapassist tuleks loobuda

Omikroni tulekuga tuleks koroonapass kõrvale jätta, ütles Soome terviseameti juht Markku Tervahauta.

Tema sõnul kaalutakse seda lähinädalatel. Pühapäeval kinnitas koroonapassi kaotamise üle arutamist ka peaminister Sanna Marin.

https://yle.fi/uutiset/3-12238776

 

4

https://www.telegram.ee/eesti/tu-seireuuring-antikehad-on-ligi-82-protsendil-taiskasvanutest-milleks-ikka-veel-need-meetmed

TÜ seireuuring: antikehad on ligi 82 protsendil täiskasvanutest. Milleks ikka veel need meetmed?

Tartu Ülikooli juhitava seireuuringu värsked tulemused näitavad, et koroonaviiruse antikehad on ligi 82 protsendil täiskasvanutest, mida on viis protsenti enam kui oktoobris. Kõige suurem on antikehadega eakate hulk, keda on uuringu järgi tervelt 91%.

Tõesti, on viimane aeg vaktsiinipassid ja üldse kõik koroonameetmed hingusele saata.

 

5

https://www.telegram.ee/maailm/facebook-teatas-et-nende-faktikontroll-on-tegelikult-arvamus

Facebook teatas, et nende faktikontroll on tegelikult arvamus

USA sotsiaalmeediahiiglane Facebook tunnistas kohtus, et nende faktikontroll, mida nad kasutavad postituste valideerimiseks, on tegelikult arvamus. On üsna irooniline tagantjärele tõdeda, et sellisel juhul on ka Telegram.ee 70 000 jälgijaga Facebooki konto kustutatud lihtsalt kellegi arvamuse põhjal, sest Delfi faktikontrollijate arvates olid Telegramis kajastatud teadlased ja arstid valel arvamusel…

 

6

https://www.telegram.ee/maailm/maailma-juhtiv-meditsiiniajakiri-facebooki-faktikontroll-on-ebatapne-ebapadev-ja-vastutustundetu

Maailma juhtiv meditsiiniajakiri: Facebooki faktikontroll on ebatäpne, ebapädev ja vastutustundetu

Facebooki faktikontrolli režiimi vastu võtsid sõna ka maineka British Medical Journali peatoimetajad, kes leidsid, et Mark Zuckerbergi juhitud ettevõte võiks oma tohutust kasumist mingi osa investeerida ka ignorantsete faktikontrollijate probleemi lahendamisse, sest Facebook on „ilmselgelt delegeerinud vastutuse inimestele, kellel ei ole pädevust selle üliolulise ülesande täitmiseks.“

 

7

https://www.telegram.ee/arvamus/rea-raus-tervete-laste-massvaktsineerimine-pohjendamatu

Taas kõige valusam teema: laste vaktsineerimine!

Rea Raus leiab, et tervete laste massvaktsineerimine on põhjendamatu

Laste vaktsineerimine saa olla põhjendatud argumendiga, nagu see vähendaks nakkuse levikut! Ringlemas on mitu uuemat tüve, mis eelmisel aastal välja töötatud vaktsiinide, aga ka tõhustusdoosi kaitsest aina kiiremini läbi murravad.

Eksperdid ütlevad, et vaktsineerida tuleks vaid riskirühma kuuluvaid lapsi, sest tervetele lastele viirus uuringute alusel ohtu ei kujuta.

WHO tõi välja, et kuigi ka laste hulgas esineb viirust, on tõsised juhtumid pigem harvad. Pigem haigestuvad laste hulgas raskemalt mitmete kaasuvate haigustega, nn riskilapsed.

ÜRO laste õiguste konventsioon ütleb selgelt, et mistahes otsuste puhul, olgu selleks laiemad ühiskondlikud või tervisevaldkonna otsused, tuleb lähtuda eranditult ja ainult lapse õigustest.

Lisame Telegrami toimetuse poolt, et Dr Sucharit Bhakdi ütles juba käesoleva aasta suvel, et „Kui sa teed selle süsti oma lapsele, sooritad sa kuriteo“.

https://telegramplay.ee/dr-sucharit-bhakdi-kui-sa-teed-selle-susti-oma-lapsele-sooritad-sa-kuriteo/

 

8

https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/kas-covid-vaktsiinid-sisaldavad-murgist-grafeenoksiidi-parem-on-morvata-teooria-kui-tappa-inimesi

Mis siis ikkagi peitub koroonavaktsiinide sees?

Kas Covid-vaktsiinid sisaldavad mürgist grafeenoksiidi? Parem on mõrvata teooria kui tappa inimesi!

Viimasel ajal on nii Telegrami lugejad kui ka sõltumatud uurijad kogu maailmas hakanud esitama küsimusi grafeenoksiidi kohta, mis on väidetavalt mRNA koroonavaktsiinide koostises.

Suurt tähelepanu on saanud näiteks Austria teadlase, keemiku Andreas Noacki videopostitus, milles ta esitas küsimuse oma riigi kõrgetele tervishoiuametnikele: miks on vaktsiinide koostises grafeenoksiid? Dr Noackit teatavasti meie hulgas enam ei ole. Paljud vandenõuteoreetikud on veendunud, et ta tapeti mõni tund pärast selle video avaldamist, sest ta suskas oma esinemisega otse herilasepessa. See, et dr Noack on surnud, on fakt, kuid muidugi väidab “faktikontroll”, et ta suri südameataki tagajärjel – ja et Covid-vaktsiinid ei sisalda grafeeni.

Ometi on grafeeni ja nanotehnoloogia kasutamine vaktsiinides ja koroonakriisi lahendamiseks olnud teemaks nii mõneski viimastel aastatel avaldatud teadustöös…

On ta siis vaktsiinide sees või ei ole? Maailm vajab ausaid vastuseid.

 Grafeeni (ja nanotehnoloogiat laiemalt) on seoses vaktsiinide või koroonaga uurinud paljud teadlased üle maailma (nt link 1link 2link 3) ja sellest ainest on kirjutatud ka juba enne käimasolevat kriisi (nt link 1link 2link 3).

 

9

https://www.telegram.ee/teadus-ja-tulevik/kuidas-levivad-viirused-inimeste-vahel-teadlased-ei-tea

Aga kuidas neid saab üldse anda, kui teadlased ei tea põhilist – seda, kuidas viirused üldse levivad!

SUUR LUGU! Kuidas levivad viirused inimeste vahel? Teadlased ei tea!

Kui uurite kogu eelmise sajandi jooksul leitud (või puuduvaid) tõendeid, leiate, et “viiruste” inimeselt inimesele kandumise katsed ei ole mitte ainult regulaarselt ebaõnnestunud, vaid viroloogidel pole aimugi, kuidas “viirused” üldse levivad. Kuidas nii?

Huvitav on asjaolu, et enne kui Big Pharma sai nii mõjukaks, et suutis tsenseerida kõik negatiivsete tulemustega teadustööd, avaldati arvukalt uuringuid, mille tulemused lükkasid ümber nii nakkuslikkuse müüte kui ka teooriaid, et viirused ja bakterid on haiguse algpõhjus. Need uuringud olid täielikult vastuolus pisikuteooria narratiiviga ja mõningaid neist avaldasid teadlased, kes olid varajases viroloogia valdkonnas mõjukad.

Toome oma mahukas artiklis välja paar näidet 20. sajandi alguse teaduskirjandusest ja vaatame üle kaasaegsed allikad, mis näitavad, et isegi tänapäeval on “viiruste” levik arusaamatu nähtus.

Ehk siis – kuidas saavad praegu kasutusel olevad koroonameetmed üldse mingeid edukaid tulemusi luua, kui me ei tea, kuidas viirused levivad? Nagu näha ei saagi, sest erinevad piirangud ja massvaktsineerimine käivad käsikäes aina suuremate positiivsete testide lainetega…

 

10

https://www.telegram.ee/maailm/massiprotestid-euroopa-inimestel-on-koroonameetmetest-korini-kas-valitsused-votavad-kuulda

Nädalavahetus möödus Euroopas taas meeleavalduste tähe all.

Massiprotestid: Euroopa inimestel on koroonameetmetest kõrini. Kas valitsused võtavad kuulda?

Näiteks oldi tänavatel Londonis, massid kogunesid Brüsselis ja suured meeleavaldused toimusid ka mitmel pool Saksamaal. Loomulikult protestiti häälekalt ka kõigis suuremates Austria linnades, kus rahvas seisab väsimatult kohustusliku vaktsineerimise vastu, mis peaks riigis kehtima hakkama alates 1. veebruarist.

 

Need olid Telegrami uudised möödunud nädalast. Tule kapist välja ka sina, me kõik teame, et see on hoax!

 

Allikad: lingid teksti ja artiklite sees

Videomontaaž: Telegram

Foto: ekraanikuva + Canva

 

Toimetasid Sander Soomaa ja Mariann JoonasKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt