Kohe maskid maha ja avagem kõik ärid! Kas Eesti põhiseaduse § 54 annab suveräänsele rahvale õiguse avada riik ise?

Artikli kuulamine on saadaval MINU TELEGRAM tellijatele

22. aprill 2021 kell 18:29Eesti põhiseaduse § 54 ütleb: “Eesti kodaniku kohus on olla ustav põhiseaduslikule korrale ning kaitsta Eesti iseseisvust. Kui muid vahendeid ei leidu, on igal Eesti kodanikul õigus osutada põhiseadusliku korra vägivaldsele muutmisele omaalgatuslikku vastupanu.” Seda punkti ei kirjutatud põhiseadusesse sisse ilmaasjata! Täna on lollilegi selge, et see, mis Eestis toimub, ei ole enam demokraatia, sest Big Pharma, teadusnõukoda ja võimust joobunud poliitikud on riigi üle võtnud ning rahva peal viiakse läbi põhiseadusega vastuolus olevaid inimkatseid (nt maskide kandmine ja vaktsineerimine).

 

Miks me üldse kuulame Lutsarit ja Co-d? Mis sõnaõigus neil üldse on? Kes on nad meie jaoks valinud? Big Phrama, aga mitte Eesti! Me pole andnud neile mitte mingit õigust meie eest otsustada! Meie oleme suveräänsed, me ei vaja poliitikute ega teadlaste nõuannet. Demokraatlikus ühiskonnas on võim rahva käes, kas pole? Rahvas pole valinud farmaatsiakartellide agente ennast esindama, kuid kahjuks enamik poliitikuid arvab, et asjad just nõnda peaksid toimima. Koroonapettusega rakendatav meditsiinitürannia on kõige ehedam tervisediktatuur.

Paragrahv 54 ütleb sisuliselt, et kui kodanik näeb, et riik teeb midagi, mis on ilmselgelt vale/tobe/kahjulik või mis on ilmselgelt rahva tahte vastane, siis on kodanikul kohustus astuda sellele opositsioonina vastu. Kas enamus soovib, et kauplused, restoranid ja hotellid oleksid suletud ja läheksid pankrotti, et rahvas jääks puruvaeseks ja et valitsus jätkaks üle aasta kestnud hirmutamist? Ma väga kahtlen selles.

Täna teatas Delfi 436 positiivsest koroona-PCR-testist, millest tõenäoliselt 5% – 50% tõenäoliselt nakatunud / haigeid ja selle naeruväärse “ohu” tõttu hoiame oma kaunist riiki ereda päikese käes suletuna. Ma kohe näitan teile, miks ma ütlen selle kohta naeruväärne:

  1. PCR-testiga ei saa määrata, kas inimene on nakatunud (ja nakkusohtlik) või mitte, sest see test ei suuda eristada n-ö elus viirust ja surnud viiruse jääki;
  2. Kui see uusim positiivsete testide arv 436 jagada Eesti rahvaarvuga (1 329 000), siis saame tulemuseks 0,033% inimestest. Ütleme, et kui inimene on haige/isolatsioonis keskmiselt 2 nädalat, siis laias laastus samal ajal võivad haiged olla 14 korda see arv inimesi, mis teeb 0,46% rahvastikust. See tähendab, 99,54% inimestest on terved (või vähemalt teadaolevatel andmetel koroonavabad);
  3. Arvestades, et väiksem või suurem osa nendest positiivse tulemuse andnud inimestest ei ole nakkusohtlikud, siis koroonata on veel suurem protsent inimesi.

Kasvustrateeg Indrek Saul tõi juba nädal aega tagasi välja, et koroonapiirangud tuleks kohe lõpetada, sest Terviseameti andmed on väga ebatäpsed (- kohati võetakse arvesse kuni 300 päeva vanuseid positiivseid teste!).

Kas tõesti on normaalne, et hoiame tervete inimeste ärid, ettevõtted, koolid jne tervetele inimestele suletud? See on ju diktatuur!

Kas Kaja Kallas ja teadusnõukogu on kursis faktiga, et Suurbritannia ja Rootsi teadlaste uuringute põhjal ületavad koroonameetmete kahjud piirangutest tulevad kasud?Kas nad on kuulnud hiljutisest teadustööst, milles leiti, et 0,14-0,26% fataalsusega koroona ei ole ohtlikum kui hooajaline gripp? Kes vastutab riigile ja rahvale tehtud miljarditesse küündiva kahju ning vaimse terrori eest?

Eesti ei ole enam vaba, seda riiki juhivad täielikult ebapädevad tegelased, kes alluvad farmaatsiakartellidele – raske on arvata muud, kui 99% tervete inimeste pärast soovitakse enamust rahvastikust vaktsineerida.

Kõik piirangud on absoluutselt alusetud, sest Eestis ei ole praegu ega pole olnudki enneolematut meditsiiniprobleemi, liigsuremust, liighaigestumist ega mitte midagi sellist, mida võiks nimetada pandeemiaks ja seda kinnitab ametlik statistika. Nende piirangutega viiakse läbi ülemaailmse majanduse kokku kukutamist ning rahval on õigus astuda selle vastu välja.

Kogu riik tuleks päevapealt avada!

Millal hakkavad eestlased rakendama § 54 ja näitama, kelle käes on tegelikult võim?

 

Hando Tõnumaa

 

PS. Kuuldavasti müüs üks Hollandi pubiomanik terrassitoole 5 euro eest, hinna sees ka 2 õlut. Seega inimesed istusid iseenda toolides ja neid ei saanud ära ajada. Kui külalised lahkusid, annetasid nad toolid pubile.

 

Foto: ajsaajsaajsa.comKommentaarid

Kommentaare lugeda ja kommenteerida saavad vaid Minu Telegrami tellinud kasutajad. Tellimuse esitamiseks kliki siia või logi sisse siit.

Päevapilt